Materiální podpora

Materiální podpora je pro úklidy nezbytná. Podívejte se, kdo pro vás pomohl zajistit pracovní rukavice, pytle na odpad, reflexní vesty nebo třeba dopravu balíčků až k vám domů. Organizátoři úklidů jitě uvítají i nabídky na odvoz sesbíraných odpadů zdarma, stejně jako možnost jejich bezplatné likvidace.


Materiální podpora ročníku 2017

Canon CZ s.r.o.
Společnost Canon poskytla hodnotné ceny do letošní fotosoutěže
www.canon.cz
Media Tenor, spol. s r.o.
Poctivé analýzy a monitoring toho podstatného, co potřebujete z médií vědět. Společnost zajistí pro naši akci monitoring médií.
www.mediatenor.cz
Mobilní rozhlas
Komunikační brána, díky které můžeme dobrovolníkům poslat hromadné SMS zprávy, hlasové zprávy, e-maily a dokonce od nich získat i zpětnou vazbu.
www.mobilnirozhlas.cz
RESPIRO
Umístí naše logo v jejich katalogu recyklovaných výrobků, nákupem výbraného výrobku bude dotyčný přispívat na podporu naší akce.
www.respiro.cz
Google Inc.
Společnost poskytla reklamní prostor na Google AdSense.
www.google.com
PR servis České tiskové kanceláře
Poskytnuta sleva na službu Protext ČTK. Pomocí služby Protext můžete využít distribuční kanály ČTK k šíření vlastního tiskového sdělení
www.protext.cz
Asekol a.s.
Společnost poskytuje data o červených kontejnerech a sběrných dvorech
www.asekol.cz
REDA, a.s.
Firma se zabývá výrobou, prodejem a potiskem reklamních a dárkových předmětů, které nám poskytne v hodnotě 5000,- Kč.
www.reda.cz


Všem, kteří nás podpořili materiálně, moc děkujeme. Bez jejich pomoci bychom nemohli v takovém rozsahu dělat to, co děláme. Chcete se stát jedním z nich? Podpořte nás!

Generální partner

Akci podpořili