Soutěže

Musíme to uklidit

Nejen uklízením živ jest člověk! Vycházíme z předpokladu, že naši dobrovolníci jsou aktivní lidé a jako takoví si jistě rádi zasoutěží. A každoročně rostoucí počet příspěvků do fotosoutěže je to důkazem. Proto jsme kromě tradičních soutěží „O kraj, který prokoukl“, Foto/videosoutěže a loňské prvotiny „Soutěže pro školní kolektivy“ doplnili letošní „soutěžní kolekci“ o instagramovou fotosoutěž s názvem #MusimeToUklidit.

Navazuje na facebookový vizuál „Musíme to uklidit“, spojující známý „povzdech“ silničářů s tradičním logem úklidové akce. Chceme tím motivovat dobrovolníky k označování míst, která by zasloužila uklidit. Jejich fotografie s hashtagem #MusimeToUklidit můžete nahrávat na Instagram a jeden vylosovaný šťastlivec získá zajímavou odměnu v podobě kompaktního fotoaparátu Canon Ixus 275 HS.

Do soutěže se zapojíte tak, že pokud víte o místě (ať už černé skládce, nebo třeba parku nebo prostě úseku cyklostezky či turistické trasy), které by zasloužilo uklidit, stáhnete si cedulku „Musíme to uklidit“, vytisknete, vložíte ideálně do nepromokavé fólie, a umístíte na ono místo (snad zde ani netřeba uvádět, že hřebík do stromu nepatří). Pak už stačí jen vyfotit a s hashtagem #MusimeToUklidit nahrát (nejlépe i s vtipným komentářem) na Instagram.

Z autorů nahraných fotografií vylosujeme na konci měsíce dubna šťastlivce,který získá fotoaparát od sponzora soutěže, firmy CANON.

Předání ceny proběhne na podzim, buď při akci Recykliště, nebo pokud na to zbudou finance, na o něco slavnostnějším vyhlášení formou „galavečera“ (výherce budeme každopádně včas informovat).


Partnerem soutěže je společnost Canon

Generální partner

Akci podpořili