Před úklidem: Registrace dobrovolníka & připojení k úklidu

Registrace dobrovolníka

Prvním krokem k zapojení se do úklidovky je registrace. Po vyplnění registračního formuláře vám na zadaný e-mail obratem přijdou vaše přihlašovací údaje. E-mail s nimi si uschovejte, budou se vám hodit.

Administrace dobrovolníka

Vaše přihlašovací údaje slouží k přihlášení na náš web, kde můžete spravovat svůj profil a vybrat si z nabídky úklidů ten, který je vám nesympatičtější. Pro přihlášení klikněte na ikonku Uživatel, nebo jděte rovnou na www.uklidmecesko.cz/login/.

Po přihlášení máte možnost upravovat údaje o vás a také změnit počet osob, které přihlašujete. Na své jméno tak můžete kdykoli přihlásit třeba celou rodinu.

V záložce Organizátoři v okolí zjistíte, jaké úklidy se chystají v okolí místa, které jste zadali při registraci. Až si vyberete svůj úklid, můžete se k němu v této části také připojit, případně i odpojit, pokud objevíte pro vás zajímavější úklid.

V záložce Moje akce pak uvidíte detailní informace o úklidu, ke kterému jste se přidali.

Máte další otázky ohledně registrace dobrovolníka či administrace? Pročtěte si naše FAQ – Často kladené otázky, možná už se ptal i někdo před vámi. Nebo nás kontaktujte.

 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.