Registrace organizátora

Registrace je prvním krokem k uspořádání vašeho úklidu. Po vyplnění registračního formuláře vám na zadaný e-mail obratem přijdou vaše přihlašovací údaje. E-mail s nimi si uschovejte, budou se vám hodit.

Administrace úklidu

Vaše přihlašovací údaje slouží k přihlášení na náš web, kde můžete spravovat svůj úklid a zjistit, kolik dobrovolníků se k vám již přidalo. Pro přihlášení klikněte na ikonku Uživatel, nebo jděte rovnou na www.uklidmecesko.cz/login/.

Po přihlášení se dostanete do sekce Administrace úklidové akce, kde můžete doplňovat veškeré informace o vašem úklidu. Vřele doporučujeme vyplnit vše pečlivě. Zvýšíte tak možnost, že se k vašemu úklidu připojí co nejvíc dobrovolníků.

V sekci Přiřazení dobrovolníci zjistíte, kdo se k vám již připojil. V části Organizátoři v okolí zase uvidíte, kdo organizuje úklid blízko vás. Může se stát, že se už někdo jiný rozhodl uspořádat úklid na místě, které jste si pro svůj úklid zvolili i vy. Nevěšte hlavu a zamyslete se, zda by nestálo za to spojit síly a připravit úklid společně.

Máte další otázky ohledně registrace či administrace vašeho úklidu? Pročtěte si naše FAQ – Často kladené otázky, možná už se ptal někdo před vámi. Nebo nás kontaktujte.

 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporují


Při poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2023 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.