Úklidová akce #13394, Neratovice (okres Mělník)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2017-04-08T09:30:00.000Z 2017-04-08T14:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Ukliďme Neratovice s Dubínkem Lesík Na skalách je jednou z oblíbených lokalit, kam se obyvatelé Neratovic vydávají na víkendové procházky, venčit psy, nebo si zaběhat. Cesta od Kojetického potoka až do lesa i okolí lesních cestiček bohužel příliš často "zdobí" odpadky. Pojďme si společně uklidit ten kousek přírody u našeho města. http://ww.uklidmecesko.cz/event/13394 Neratovice (okres Mělník)
Identifikátor akce:
13394
Název akce:
Ukliďme Neratovice s Dubínkem
Popis akce:
Lesík Na skalách je jednou z oblíbených lokalit, kam se obyvatelé Neratovic vydávají na víkendové procházky, venčit psy, nebo si zaběhat. Cesta od Kojetického potoka až do lesa i okolí lesních cestiček bohužel příliš často "zdobí" odpadky. Pojďme si společně uklidit ten kousek přírody u našeho města.
Příslušná obec/MČ:
Neratovice (okres Mělník)
Likvidaci odpadů zajistí:
Město Neratovice
Akci také podpořili:
-


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
Dubínek, z.s.
Kontaktní osoba:
Jana Háková


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 30, sesbíráno bylo 700 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Úklid se i díky pěknému počasí vydařil jak do počtu účastníků, tak do výsledků. Přibližně dvě třetiny účastníků tvořili rodiče s dětmi z naší organizace - Lesní mateřské školky Dubínek, asi třetinu pak dobrovolníci z řad veřejnosti - šlo opět o rodiny s dětmi, ale i několik jednotlivců středního věku. Jako organizátoři v Dubínku jsme připravili občerstvení - bramboračku k obědu, kávu, čaj a domácí buchty, což dobrovolníci také ocenili :) Většina z nich totiž měla velkou výdrž, několikrát se vraceli z lesa pro nové a nové pytle a pracovali od rána až do odpoledne, takže jim něco na zub přišlo vhod.
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
08.04.2017 09:30
Předpokládaný konec akce:
08.04.2017 14:00
Popis místa srazu (adresa):
u jurty Lesní mateřské školky Dubínek, cca 100m za koncem ulice U Zastávky v Neratovicích-Lobkovicích
Budeme uklízet:
Web akce:
-
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 20, volná kapacita 15


Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2020 | Miroslav Kubásek