Úklidová akce #14322, Nové Mitrovice (okres Plzeň-jih)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2017-04-08T09:00:00.000Z 2017-04-08T17:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Čisté Planiny a rajské okolí! Projdeme cestu do Nových Mitrovic a pozbíráme hromady bordelu, který po zimě "vylezl" na oči. Akční jedinci se pustí i do úklidu hlouběji v brdském pralese... Je to nekonečná práce, ale rozhodně smysluplná! http://ww.uklidmecesko.cz/event/14322 Nové Mitrovice (okres Plzeň-jih)
Identifikátor akce:
14322
Název akce:
Čisté Planiny a rajské okolí!
Popis akce:
Projdeme cestu do Nových Mitrovic a pozbíráme hromady bordelu, který po zimě "vylezl" na oči. Akční jedinci se pustí i do úklidu hlouběji v brdském pralese... Je to nekonečná práce, ale rozhodně smysluplná!
Příslušná obec/MČ:
Nové Mitrovice (okres Plzeň-jih)
Likvidaci odpadů zajistí:
Sběrný dvůr Nové Mitrovice
Akci také podpořili:
-


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
Centrum0.cz
Kontaktní osoba:
Jakub Beníšek


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 1, sesbíráno bylo 70 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Bohužel jsem na srazu zůstal sám se psem a to i přes slíbenou účast i to, že akci jsem inzeroval jak elektronicky (přes fb, mail i web centrum0.cz), tak i na nástěnky přilehlých obcí... Škoda, ale vlastně to vůbec nevadilo! Pocit, že nelezu do křoví po čtyřech sám, ale někde za horama je hromada lidí, kteří právě dělají totéž, je naprosto bomba :-) Máknul jsem si a myslím, že výsledek není špatný... Ještě sestříhám videjko s traktůrkem v akci... Vytřídit se podařilo téměř vše. 3x našlapaný pytel plastů, cca 30kg kovu, půl pytle papíru, kýbl skla, pár svačin, jedna pneu a nějaký špinavý hadry (jediný odpad směsného typu)
To vše přímo v CHKO Brdy podél silnice z Nových Mitrovic na Planiny (vyčištěna "horní polovina cesty", druhá půlka přijde na řadu v týdnu, doufám že již s nějakým kolegou :-)
Foto galerie:
-
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
08.04.2017 09:00
Předpokládaný konec akce:
08.04.2017 17:00
Popis místa srazu (adresa):
Centrum0.cz
Planiny 26
Nové Mitrovice
335 63
Budeme uklízet:
Web akce:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 3, volná kapacita 12

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání