Úklidová akce #15352, Praha 2 (městská část Praha)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2017-04-08T09:30:00.000Z 2017-04-08T12:30:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Multi-kulti úklid na Vinohradech Úklid v okoli ulice Belgická, Americká, Francouzská a Jana Masaryka. Soustředíme se především na nedopalky a drobný odpad. Máme zajištené pytle na odpad ale zatím máme nedostatek rukavic, třeba vzít s sebou;) http://ww.uklidmecesko.cz/event/15352 Praha 2 (městská část Praha)
Identifikátor akce:
15352
Název akce:
Multi-kulti úklid na Vinohradech
Popis akce:
Úklid v okoli ulice Belgická, Americká, Francouzská a Jana Masaryka. Soustředíme se především na nedopalky a drobný odpad. Máme zajištené pytle na odpad ale zatím máme nedostatek rukavic, třeba vzít s sebou;)
Příslušná obec/MČ:
Praha 2 (městská část Praha)
Likvidaci odpadů zajistí:
-
Akci také podpořili:
spoluorganizátor Inbaze, z.s.; IF Cafe Belgická 30 - kelímky na píti pro dobrovolníky, Strana zelených Praha 2 (dobrovolníky)


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
Agency for Migration and Adaptation AMIGA, z.s.
Kontaktní osoba:
Elena Tulupova


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 12, sesbíráno bylo 6 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Ta-ta-ta dam! Výsledky dnešní akci: u Belgické 11 se sešli mezi 9 a 12 hodinou ráno 13 lidi a 1 pes ve věku 3,5 až 70 let, původem z Česka, Ruska, USA, Velké Británie a Ukrajiny. Jsou to dva obyvatele Prahy 7 (včetně pejska), jeden z Prahy 4 a ostatní pochopitelně z Prahy 2.
Dobrovolníky nasbíráno 6 kg odpadu, především nedopalky, ale taky směsný odpad, papír, a psí hovínkа (zn. - teda ne od našeho psa-dobrovolníka, ten nejen neškodil ale naučil se dokonce vyhledávat nedopalky!!!) Po dokončení sběru jsme se sešli s partou která organizovala úklid na Nuselských schodech (www.ciste-mesto.cz), pochlubili jsme se odpadem a udělali společné foto. Vypito 5 litrů čaje, snědeno 5 kousků čokolády, tvarohový koláč a chlebíčky s lílkem od dobrovolnici Natalie.
Hlavní závěr - nedopalky je velké zlo a je jích kolem nás mnohem více než si myslete! Ale sběr nedopalků muže po fyzické stránce nahrazovat houbaření a v dobré společnosti je to naprosto úžasný zážitek. Poučení na příště: trochu nám chyběla hudba, s tou by to šlo ještě veselejší!
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
08.04.2017 09:30
Předpokládaný konec akce:
08.04.2017 12:30
Popis místa srazu (adresa):
Sejdeme se před kanceláři AMIGA, z.s. (v Belgické 11, vedle restaurace Žlutá pumpa, bude tam malý stanek, a s čajičkem:)
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 2, volná kapacita 20

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání