Úklidová akce #18930, Dobré (okres Rychnov nad Kněžnou)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2018-04-14T08:00:00.000Z 2018-04-14T12:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Ukliďme nejen Dobré Vadí nám nepořádek podél silnic a chceme ho uklidit. Kdo by chtěl pomoci, vezme si rukavice, vhodné oblečení a přijde v 8h před obecní úřad. Ideální pro rodiče, babičky, dědečky s dětmi. Samozřejmě nejen pro ně. Tatínkové pak určitě rádi přiloží ruku k dílu a vylepšíme oblázky dopadové plochy u herních prvků dětského hřiště. Krumpáče, lopaty, kolečka sebou. Kdo chce, může dorazit v 8:30 přímo na místo. Po ukončení akce jste všichni zváni na občerstvení do hasičské kovárny. http://ww.uklidmecesko.cz/event/18930 Dobré (okres Rychnov nad Kněžnou)
Identifikátor akce:
18930
Název akce:
Ukliďme nejen Dobré
Popis akce:
Vadí nám nepořádek podél silnic a chceme ho uklidit. Kdo by chtěl pomoci, vezme si rukavice, vhodné oblečení a přijde v 8h před obecní úřad. Ideální pro rodiče, babičky, dědečky s dětmi. Samozřejmě nejen pro ně. Tatínkové pak určitě rádi přiloží ruku k dílu a vylepšíme oblázky dopadové plochy u herních prvků dětského hřiště. Krumpáče, lopaty, kolečka sebou. Kdo chce, může dorazit v 8:30 přímo na místo. Po ukončení akce jste všichni zváni na občerstvení do hasičské kovárny.
Příslušná obec/MČ:
Dobré (okres Rychnov nad Kněžnou)
Likvidaci odpadů zajistí:
Obec Dobré, Dobré 150,51793
Akci také podpořili:
-


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný obcí
Název organizace:
Obec Dobré
Kontaktní osoba:
Luděk Preininger


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 32, sesbíráno bylo 200 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Uklizeno okolí silnic zaneřáděné hlavně dělníky, kteří jezdí do škodovky na směnu. Strana ku škodovce - obaly od energetických nápojů, strana od škodovky - obaly od piv a jiného alkoholu. A většina s polskými nápisy.
Uklizena i černá skládka (letitá) v lesíku na okraji katastru naší obce. Část brigádníků pak upravila a udělala tak bezpečnější dopadové plochy u dětského hřiště.
Foto galerie:
-


Podrobnosti akce

Začátek akce:
14.04.2018 08:00
Předpokládaný konec akce:
14.04.2018 12:00
Popis místa srazu (adresa):
Sraz před Obecním úřadem
Budeme uklízet:
Příkopy podél silnic centra našich obcí
Web akce:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 0, volná kapacita 70

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání