Úklidová akce #19562, Praha 21 (městská část Praha)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2018-09-15T09:00:00.000Z 2018-09-15T14:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Brigáda spolku Újezdský STROM s firemními dobrovolníky na pěší cestě "Jižní spojka" v Újezdě nad Lesy "Jižní spojka" je obnovená pěší cesta s alejí na jižní hranici Újezda nad Lesy (MČ P21). Projekt realizoval spolek Újezdský STROM z dotace hl.m.Prahy v roce 2014/2015. O údržbu se spolek nyní stará s pomocí odborné firmy a dobrovolníků. Tato akce v rámci Celosvětového úklidu 15.8.2018 je přednostně určena pro firemní dobrovlníky DHL, kteří s námi na projektu od začátku spolupracují. Máte-li ale chuť se přidat, jste vítáni! Budeme uklízet odpadky, vysekáme trávu ze středního pruhu cesty, odstraníme případné větve a plevely, které výrazně zasahují do cesty a na část cesty rozvezeme štěpku pro zpevnění podkladu. Po práci připravíme malý piknik jako poděkování účastníkům. https://ww.uklidmecesko.cz/event/19562 Praha 21 (městská část Praha)
Identifikátor akce:
19562
Název akce:
Brigáda spolku Újezdský STROM s firemními dobrovolníky na pěší cestě "Jižní spojka" v Újezdě nad Lesy
Popis akce:
"Jižní spojka" je obnovená pěší cesta s alejí na jižní hranici Újezda nad Lesy (MČ P21). Projekt realizoval spolek Újezdský STROM z dotace hl.m.Prahy v roce 2014/2015. O údržbu se spolek nyní stará s pomocí odborné firmy a dobrovolníků. Tato akce v rámci Celosvětového úklidu 15.8.2018 je přednostně určena pro firemní dobrovlníky DHL, kteří s námi na projektu od začátku spolupracují. Máte-li ale chuť se přidat, jste vítáni! Budeme uklízet odpadky, vysekáme trávu ze středního pruhu cesty, odstraníme případné větve a plevely, které výrazně zasahují do cesty a na část cesty rozvezeme štěpku pro zpevnění podkladu. Po práci připravíme malý piknik jako poděkování účastníkům.
Příslušná obec/MČ:
Praha 21 (městská část Praha)
Likvidaci odpadů zajistí:
svépomocí
Akci také podpořili:
Firma DHL v rámci firmeního dobrovolnictví


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
spolek Újezdský STROM
Kontaktní osoba:
Zita Kazdová
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 25, sesbíráno bylo 90 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Újezdský STROM s místními dobrovolníky a firemními dobrovolníky DHL pracoval na úklidu a údržbě pěší cesty Jižní spojka v majetku MČP21 na jižní hranici Újezda nad Lesy.

Hlavními úkoly bylo:
1. Vysekat trávu v centrálním pásu a v pruzích okolo cesty - zajistili silní mužové s křovinořezy.

2. Rozvozit cca 2 kubíky stěpky a upravit cestu pro pohodlné užívání - zajistili všichni, kdo právě nesekali, společně s následujícím úkolem:

3. Úklid podél cesty, zejména v okolních porostech. Netříděného bince jsme nasbírali 4 velké pytle - odvezli jsme je do vlastních popelnic, vytřídili jsme cca 3 kg skla, 3 kg plastu a cca 10 kg železa. A zdokumentovali jsme četné černé skládky biologického odpadu - rostlinné zbytky ze zahrady, včetně ořezaných thují. And last, but not least:

4. Užít si sousedskou akci s mezinárodní účastí, úžít si krásný den v krásné krajině a užít si přinesené dobroty při závěrečném pikniku.

Všechny úkoly jsme splnili, bylo to další skvělé pracovní i přátelské setkání. Děkujeme všem účastníkům!

Podrobněji včetně fotek: https://sites.google.com/a/ujezdskystrom.info/strom/aktuality/zaznambeznadpisu-4
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
15.09.2018 11:00
Předpokládaný konec akce:
15.09.2018 16:00
Popis místa srazu (adresa):
MČ Praha 1 - Újezd nad Lesy, vstup na pěší cestu "Jižní spojka" z ulice Staroújezdská - přibližně naproti křižovatce s Ježovickou.
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 10, volná kapacita 10


Lesy České republiky, s.p.
Úklid byl podpořen společností Lesy České republiky, s.p.

Hlavní partner akce

Partneři akce

Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2021 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.