Úklidová akce #19562, Praha 21 (městská část Praha)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2018-09-15T09:00:00.000Z 2018-09-15T14:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Brigáda spolku Újezdský STROM s firemními dobrovolníky na pěší cestě "Jižní spojka" v Újezdě nad Lesy "Jižní spojka" je obnovená pěší cesta s alejí na jižní hranici Újezda nad Lesy (MČ P21). Projekt realizoval spolek Újezdský STROM z dotace hl.m.Prahy v roce 2014/2015. O údržbu se spolek nyní stará s pomocí odborné firmy a dobrovolníků. Tato akce v rámci Celosvětového úklidu 15.8.2018 je přednostně určena pro firemní dobrovlníky DHL, kteří s námi na projektu od začátku spolupracují. Máte-li ale chuť se přidat, jste vítáni! Budeme uklízet odpadky, vysekáme trávu ze středního pruhu cesty, odstraníme případné větve a plevely, které výrazně zasahují do cesty a na část cesty rozvezeme štěpku pro zpevnění podkladu. Po práci připravíme malý piknik jako poděkování účastníkům. http://ww.uklidmecesko.cz/event/19562 Praha 21 (městská část Praha)
Identifikátor akce:
19562
Název akce:
Brigáda spolku Újezdský STROM s firemními dobrovolníky na pěší cestě "Jižní spojka" v Újezdě nad Lesy
Popis akce:
"Jižní spojka" je obnovená pěší cesta s alejí na jižní hranici Újezda nad Lesy (MČ P21). Projekt realizoval spolek Újezdský STROM z dotace hl.m.Prahy v roce 2014/2015. O údržbu se spolek nyní stará s pomocí odborné firmy a dobrovolníků. Tato akce v rámci Celosvětového úklidu 15.8.2018 je přednostně určena pro firemní dobrovlníky DHL, kteří s námi na projektu od začátku spolupracují. Máte-li ale chuť se přidat, jste vítáni! Budeme uklízet odpadky, vysekáme trávu ze středního pruhu cesty, odstraníme případné větve a plevely, které výrazně zasahují do cesty a na část cesty rozvezeme štěpku pro zpevnění podkladu. Po práci připravíme malý piknik jako poděkování účastníkům.
Příslušná obec/MČ:
Praha 21 (městská část Praha)
Likvidaci odpadů zajistí:
svépomocí
Akci také podpořili:
Firma DHL v rámci firmeního dobrovolnictví


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
spolek Újezdský STROM
Kontaktní osoba:
Zita Kazdová
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 25, sesbíráno bylo 90 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Újezdský STROM s místními dobrovolníky a firemními dobrovolníky DHL pracoval na úklidu a údržbě pěší cesty Jižní spojka v majetku MČP21 na jižní hranici Újezda nad Lesy.

Hlavními úkoly bylo:
1. Vysekat trávu v centrálním pásu a v pruzích okolo cesty - zajistili silní mužové s křovinořezy.

2. Rozvozit cca 2 kubíky stěpky a upravit cestu pro pohodlné užívání - zajistili všichni, kdo právě nesekali, společně s následujícím úkolem:

3. Úklid podél cesty, zejména v okolních porostech. Netříděného bince jsme nasbírali 4 velké pytle - odvezli jsme je do vlastních popelnic, vytřídili jsme cca 3 kg skla, 3 kg plastu a cca 10 kg železa. A zdokumentovali jsme četné černé skládky biologického odpadu - rostlinné zbytky ze zahrady, včetně ořezaných thují. And last, but not least:

4. Užít si sousedskou akci s mezinárodní účastí, úžít si krásný den v krásné krajině a užít si přinesené dobroty při závěrečném pikniku.

Všechny úkoly jsme splnili, bylo to další skvělé pracovní i přátelské setkání. Děkujeme všem účastníkům!

Podrobněji včetně fotek: https://sites.google.com/a/ujezdskystrom.info/strom/aktuality/zaznambeznadpisu-4
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
15.09.2018 09:00
Předpokládaný konec akce:
15.09.2018 14:00
Popis místa srazu (adresa):
MČ Praha 1 - Újezd nad Lesy, vstup na pěší cestu "Jižní spojka" z ulice Staroújezdská - přibližně naproti křižovatce s Ježovickou.
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 10, volná kapacita 10


Lesy České republiky, s.p.
Úklid byl podpořen společností Lesy České republiky, s.p.

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2020 | Miroslav Kubásek