Úklidová akce #20122, Hlízov (okres Kutná Hora)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2019-04-06T09:30:00.000Z 2019-04-06T13:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Uklízení pro Jarní putování Společně uklidíme cesty a břehy řeky Klejnárky v místech, kudy povedou kolem Hlízova směrem do Starého Kolína trasy 4. ročníku turistického pochodu Jarní putování se sv. Jakubem, aby se účastníci nelekli nepořádku. http://ww.uklidmecesko.cz/event/20122 Hlízov (okres Kutná Hora)
Identifikátor akce:
20122
Název akce:
Uklízení pro Jarní putování
Popis akce:
Společně uklidíme cesty a břehy řeky Klejnárky v místech, kudy povedou kolem Hlízova směrem do Starého Kolína trasy 4. ročníku turistického pochodu Jarní putování se sv. Jakubem, aby se účastníci nelekli nepořádku.
Příslušná obec/MČ:
Hlízov (okres Kutná Hora)
Likvidaci odpadů zajistí:
Sběrný dvůr Starý Kolín
Akci také podpořili:
Hlízovský unikátní spolek, Obec Starý Kolín


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
Hlízovský unikátní spolek
Kontaktní osoba:
Jitka Šimková
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 19, sesbíráno bylo 248 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
V sobotu 6.4.2019 se sešlo v Hlízově 19 dobrovolníků a uklidili cesty a břehy řeky Klejnárky od Mladého Hlízova ke Starému Kolínu a louku, kterou Hlízovský unikátní spolek oživuje pro veřejnost díky grantu Nadace Via v programu Živá komunita. Po celé dopoledne nás doprovázel redaktor Českého rozhlasu. Rozhovory s dětmi i dospělými o průběhu úklidu doplní program Radiožurnálu a regionálního vysílání během tohoto víkendu. Uklízení předcházelo již potřetí Jarnímu putování se sv. Jakubem, aby se turisté, kteří se sjedou do Hlízova z celé republiky, nelekli nepořádku u cest, kterými budou procházet. Počasí nám přálo. Celé dopoledne sluníčko příjemně hřálo. Po úklidu jsme se vydali do Starého Kolína, kde jsme si opekli špekáčky s dalšími skupinami dobrovolníků a poseděli u ohýnku. Ke společnému uklízení se přidáme určitě i příští rok.
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
06.04.2019 09:30
Předpokládaný konec akce:
06.04.2019 13:00
Popis místa srazu (adresa):
Mladý Hlízov "U mlejna"
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 15, volná kapacita 20

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2020 | Miroslav Kubásek