Úklidová akce #20221, Praha 5 (městská část Praha)

Detail akce

Identifikátor akce:
20221
Název akce:
Ukliďme svět nebo alespoň kousek Barrandova
Popis akce:
Tradiční uklízecí akce organizovaná dětským oddílem Sportík. Každý rok na jaře i na podzim se scházíme a uklízíme alespoň ten kousek světa, na kterém žijeme.

Tu tenhle uklidí tohle smítko, tenhle zas jinde jiné a najednou máme uklizené celé lesíky i jejich okolí! Přidejte se k nám a vyzkoušejte si, že není tak těžké měnit svět k lepšímu.

UKLÍZÍME:
Opět se zaměříme na lesík u Zelené zastávky a jeho nejbližší okolí. Tedy po jeho uklízení následuje jeho okolí blízké i vzdálenější.

Samozřejmě platí, že víte-li o jiném místě, jež by si zasluhovalo uklidit, můžeme poskytnout úklidové náčiní (pytle, rukavice) a vy se můžete vydat tam. Nebojte si říct, nějak se domluvíme.

S SEBOU:
Umazatelné oblečení, své oblíbené uklízecí náčiní (případně pytle a rukavice jsou k dispozici na místě) a chuť do práce.

NOVINKA!
Letos se nerozcházíme hned po ukončení úklidu. Následuje akce SPOLEČNÉ FOTO účastníků a hned po něm se přesouváme do nedaleké klubovny (vedle Optika u Polikliniky), kde proběhne POÚKLIDOVÉ POSEZENÍ. Co od toho čekat? Drobné občerstvení, deskovka Strážci přírody či prosté popovídání a výměna historek z úklidu/úklidů, možná i na fotky kuriozit z minulých akcí by mohlo dojít. Pojďte po úklidu ještě na chvilku s námi jen tak pobýt. :)
Příslušná obec/MČ:
Praha 5 (městská část Praha)
Likvidaci odpadů zajistí:
Lesy hl. m. Prahy
Akci také podpořili:
-


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
Dětský oddíl Sportík (pod ZO ČSOP Strom)
Kontaktní osoba:
Lenka Neubauerová
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 73, sesbíráno bylo 850 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Letošní jarní úklid byl plný novinek. Nejen, že jsme pro účastníky měli k dispozici nově úklidová "chňapátka" nebo po úklidu jsme pro ně připravili ještě doprovodný program, novinkou je také poměrně vysoký počet účastníků. V devět to vypadalo, že nás nebude víc než deset, ale do půlhodinky přišlo tak na 40 účastníků a v průběhu celé akce se tu sešlo 73 dobrovolníků! To je dost možná nejvyšší počet, kterého kdy v historii naše akce dosáhla (a to úklidy pořádáme už přes deset let).

Díky tomu jsme docela rychle uklidili plánovaná místa a dokonce se dostalo i na další v nedalekém i vzdálenějším okolí, která si někteří účastníci vybrali jako úklidu hodná a věnovali jim svou péči.

Všem, kdo přišli patří ohromný DÍK! Uvidíme, zda se nás sejde zase tolik na podzimním úklidu. Snad nám taky vyjde tak pěkné počasí. :)
Foto galerie:
-


Podrobnosti akce

Začátek akce:
06.04.2019 11:00
Předpokládaný konec akce:
06.04.2019 16:00
Popis místa srazu (adresa):
sraz na zastávce Poliklinika Barrandov
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 12, volná kapacita 48
 

Hlavní partner akce

Partneři akce



Dále nás podporují



Při poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.