Úklidová akce #23536, Pec pod Sněžkou (okres Trutnov)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2019-10-05T08:30:00.000Z 2019-10-05T17:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou Zveme Vás k úklidu nejvyšší hory České republiky a jejího přilehlého okolí. Někteří návštěvníci Krkonoš si stále neodnáší s sebou z hor to, co si tam přinesli, a proto je opět čas to po nich uklidit (bohužel).

Ukliďme Sněžku je 3 denní akce pro ty, kteří budou chtít. Úklid samotný proběhne v sobotu 5. 10. Účastníci úklidu mají v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě po dobu konání akce slevy na ubytování, stravu a další služby. O konkrétních slevách Vás budeme informovat na e-mail uvedený při registraci.

Pro více informací o celé akci prosím navštivte webovou stránku akce: http://www.pecpodsnezkou.cz/akce/uklidme-snezku-i-pod-snezkou-podzim-2019/ http://ww.uklidmecesko.cz/event/23536
Pec pod Sněžkou (okres Trutnov)
Identifikátor akce:
23536
Název akce:
Ukliďme Sněžku i pod Sněžkou
Popis akce:
Zveme Vás k úklidu nejvyšší hory České republiky a jejího přilehlého okolí. Někteří návštěvníci Krkonoš si stále neodnáší s sebou z hor to, co si tam přinesli, a proto je opět čas to po nich uklidit (bohužel).

Ukliďme Sněžku je 3 denní akce pro ty, kteří budou chtít. Úklid samotný proběhne v sobotu 5. 10. Účastníci úklidu mají v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě po dobu konání akce slevy na ubytování, stravu a další služby. O konkrétních slevách Vás budeme informovat na e-mail uvedený při registraci.

Pro více informací o celé akci prosím navštivte webovou stránku akce: http://www.pecpodsnezkou.cz/akce/uklidme-snezku-i-pod-snezkou-podzim-2019/
Příslušná obec/MČ:
Pec pod Sněžkou (okres Trutnov)
Likvidaci odpadů zajistí:
Technické služby města Pec pod Sněžkou
Akci také podpořili:
Město Pec pod Sněžkou (lanovka na Sněžku) SkiResort ČERNÁ HORA - PEC (lanovky) KlonDike music club (ubytování, doprovodný program) PECR apartments (ubytování, občerstvení) Happy Hill (ubytování, občerstvení, doprovodný program) Penzion A+A (ubytování, občerstvení) Craft coffee (občerstvení) Aupatal Agency (doprovodný program) Monkey Park Pec (doprovodný program) Penzion U Bláhů (ubytování) Aparthotel Sv. Vavřinec (ubytování, občerstvení, doprovodný program)


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný obcí
Název organizace:
Sdružení cestovního ruchu a propagace Pec pod Sněžkou
Kontaktní osoba:
Libor Pelikán


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 83, sesbíráno bylo 80 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
K akci se sešlo celkem 83 dobrovolníků, začátek akce natáčela Česká televize, organizátoři společně s ochránci parku rozdali úklidové pomůcky a svačiny, rozdělili dobrovolníky do skupin a ti se s průvodci vydali na jednotlivé trasy. Pytle s odpadky nechávali podél tras a ochránci parku je sbírali a sváželi na jedno místo.
Foto galerie:
-


Podrobnosti akce

Začátek akce:
05.10.2019 08:30
Předpokládaný konec akce:
05.10.2019 17:00
Popis místa srazu (adresa):
Prezence a sraz bude v 8:30 v podloubí před restaurací Craft (Pec pod Sněžkou 139), kde dostanete na ruku pásku, dostanete úklidové pomůcky a rozdělíme vás do skupin podle jednotlivých tras.
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 101, volná kapacita 1

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2020 | Miroslav Kubásek