Fotosoutěž Ukliďme Česko 2024

Partneři jarní fotosoutěže

Své fotografie a videa do fotosoutěže jste mohli zasílat

do neděle 12. května 2024

Právě probíhá vyhodnocování fotografií.
Kategorie "Report z úklidu"

Do této kategorie budou automaticky zařazeni všichni organizátoři podzimních úklidů, kteří po úklidu vyplní v administraci akce "report úklidu" a nahrají do reportu akce také zajímavou fotografii (foto úklidového týmu, sesbíraného odpadu).

Vyhodnocení kategorie a ceny

Z vyplněných reportů vybereme 10 finalistů, mezi kterými pak odborná porota vybere výherce na 1 až 3 místě, kteří získají ceny od společnosti CANON.


Kategorie "Kuriozita"

Tradiční oblíbená kategorie, kde se s námi dělíte o zajímavé nálezy při vašich úklidech.

Vyhodnocení kategorie a ceny

Z nahraných fotografií vybereme 20 finalistů, mezi kterými pak odborná porota vybere výherce na 1 až 3 místě, kteří získají ceny od společnosti CANON.

Kategorie "Děti a mládež"

Tato kategorie je určená hlavně k tomu, aby se i rodiče a pedagogové malých dobrovolníků pochlubili, jak se jejich ratolesti zapojily do úklidových akcí.

Z nahraných fotografií vybereme 20 finalistů, mezi kterými pak odborná porota vybere výherce na 1 až 3 místě, kteří získají ceny od společnosti CANON.


Kategorie "Bike"

Představujeme novou kategorii, kam můžete nahrávat soutěžní fotografie, jejichž motivem je cyklistické kolo. Ať už jako nález, ale i jako pomocník pro dopravu dobrovolníku, logistiku, svoz odpadů apod.

Z nahraných fotografií vybereme 20 finalistů, mezi kterými pak odborná porota vybere výherce na 1 až 3 místě, kteří získají roční předplatné od společnosti nextbike.


Kategorie "Video"

Soutěžit můžete i pokud jste natočili a sestříhali zajímavé video z vašeho úklidu. Ve videu můžete uvést informace kdo, kdy a kde uklízel, případně i použít další vizuální efekty. Budeme rádi pokud ve videu použijete i logo akce Ukliďme Česko, které najdete v sekci Loga, grafika.

Z nahraných videí vybereme 5 finalistů, mezi kterými pak odborná porota vybere celkového vítěze, který získá cenu od společnosti CANON.

 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.