Fotosoutěž akce Ukliďme Česko podzim 2021

Ukliďme Česko - fotosoutěž

Partner soutěže

Partner soutěže

Během podzimních úklidů se můžete také zapojit do soutěže o nejhezčí fotografii a video z vašich úklidů. Své výtvory nám zasílejte do neděle 17. října 2021 prostřednictvím formulářů uvedených níže.

Kategorie Fotografie z úklidu
Ze všech zaslaných fotografií vybereme 30 finalistů, mezi kterými naši fanoušci na facebooku vyberou celkového výtěze, který jako cenu získá tablet. Porota pak vybere další 3 nejhezčí fotografie a ty ocení EKO úklidovým balíčkem vyrobeným ze 100% recyklovaného materiálu v ceně 1 000 Kč od partnera soutěže.

Kategorie Video z úklidu
Ze zaslaných videí porota vybere 5 finalistů, mezi kterými fanoušci na facebooku pak vyberou celkového vítěze, který jako cenu získá tablet. Porota pak vybere další 2 nejhezčí videa a ty ocení EKO úklidovým balíčkem vyrobeným ze 100% recyklovaného materiálu v ceně 1 000 Kč od partnera soutěže.

Jaké ceny můžete získatJak přihlásit fotografii a video do soutěže

Kategorie Fotografie z úklidu

Na zaslané fotografie z vašich úklidů se meze nekladou. Mělo by se jednat opravdu o vydařené, zajímavé či vtipné fotografie. Fotografii můžete drobně upravit (oříznout, barevně vyladit, apod. Prosíme nevkládat žádné nápisy, či vytvářet koláže apod.). Svou fotografii přihlásíte do soutěže tím, že ji v co nejlepší kvalitě nahrajte pomocí následujícího formuláře.
Pokud nám chcete zaslat další NEsoutěžní fotografie či videa do našeho archivu, využijte prosím naše úložiště.
Zasláním fotografie souhlasíte s jejím bezplatným využitím pro účely propagace akce Ukliďme Česko.

Instrukce: Fotografii (ideálně ve formátu JPG v co nejlepší kvalitě) pomocí myši přetáhněte ze správce souborů na text "Drag a file here" nebo vyberte z vašeho disku kliknutím na modré tlačítko "Select a file from your computer". Formulář umožňuje vybrat a nahrát jen jednu soutěžní fotografii. Jakmile fotografii vyberete, tak se vám objeví dvě políčka. Do prvního vepište své jméno "Your name" a do druhého políčka pak svůj email "Your email". Prosím zkontrolujte si, jestli nemáte v emailu překlep, aby jsme vás v případě výhry byli schopni kontaktovat. Poté již stačí kliknout na modré tlačítko "Upload" a fotografie se nahraje. Po úspěšném nahrání fotografie se vám objeví nápis "The following files were successfully uploaded".

Formulář pro odeslání fotografieKategorie Video z úklidu

Pokud jste natočili a sestříhali zajímavé video z vašeho úklidu, přihlaste ho do soutěže. Ve videu můžete uvést informace kdo, kdy a kde uklízel, případně i použít další vizuální efekty. Budeme rádi pokud ve videu použijete i logo akce Ukliďme Česko, které najdete v sekci "Loga, grafika". Své video v co nejlepší kvalitě nahrajte pomocí následujícího formuláře.
Pokud nám chcete zaslat další NEsoutěžní fotografie či videa do našeho archivu, využijte prosím naše úložiště.
Zasláním videa souhlasíte s jeho bezplatným využitím pro účely propagace akce Ukliďme Česko.

Instrukce: Video (ve formátu MP4, AVI, MOV či MPEG) pomocí myši přetáhněte ze správce souborů na text "Drag a file here" nebo vyberte z vašeho disku kliknutím na modré tlačítko "Select a file from your computer". Formulář umožňuje vybrat a nahrát jen jedno soutěžní video. Jakmile video vyberete, tak se vám objeví dvě políčka. Do prvního vepište své jméno "Your name" a do druhého políčka pak svůj email "Your email". Prosím zkontrolujte si, jestli nemáte v emailu překlep, aby jsme vás v případě výhry byli schopni kontaktovat. Poté již stačí kliknout na modré tlačítko "Upload" a video se nahraje. Po úspěšném nahrání videa se vám objeví nápis "The following files were successfully uploaded".

Formulář pro odeslání videa


Vítězné fotografie jaro 2021

kategorie děti

kategorie děti

kategorie pytlomat

kategorie pytlomat

kategorie kuriozita

kategorie kuriozita


Partneři fotosoutěže jaro 2021
Hlavní partner akce

Partneři akce 
Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2021 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.