Chci podpořit Ukliďme svět, ukliďme Česko jako jednotlivec

Záleží vám na tom, jak vypadá vaše okolí? Líbí se vám, co děláme? Podpořte nás!

Každá částka se počítá!

300 Kč = 5 párů rukavic + 10 pevných pytlů = 80 kg uklizeného odpadu

Za příspěvek ve výši 300 Kč dokážeme zajistit a dopravit do rukou dobrovolníků 5 párů rukavic a 10 pevných pytlů o objemu 100 litrů. Do těchto pytlů se vejde až 80 kilogramů odpadu, který zatím hyzdí naši přírodu.

500 Kč = 10 párů rukavic + 20 pevných pytlů = 160 kg uklizeného odpadu

Za příspěvek ve výši 500 Kč dokážeme zajistit a dopravit do rukou dobrovolníků 10 párů rukavic a 20 pevných pytlů o objemu 100 litrů. Do těchto pytlů se vejde až 160 kilogramů odpadu, který zatím hyzdí naši přírodu.

1 000 Kč = 20 párů rukavic + 40 pevných pytlů = 320 kg uklizeného odpadů

Za příspěvek ve výši 1 000 Kč dokážeme zajistit a dopravit do rukou dobrovolníků 20 párů rukavic a 40 pevných pytlů o objemu 100 litrů. Do těchto pytlů se vejde až 160 kilogramů odpadu, který zatím hyzdí naši přírodu.

Vaše finanční dary jsou uznatelné z hlediska Zákona o daních z příjmů. Velmi rádi vám poskytneme potvrzení o přijetí daru.

Na částky od 1 000 Kč s vámi uzavřeme darovací smlouvu, kterou si můžete stáhnout níže. V tomto případě prosím vyplněnou a vámi podepsanou darovací smlouvu ve dvou vyhotoveních pošlete na adresu sídla spolku:

Ukliďme Česko z.s.
Březová 6
Brno 637 00


Jeden originál smlouvy vám pošleme zpátky potvrzený statutárním zástupcem spolku.

Nakupujete on-line? Přispívejte a neplaťte nic navíc!

Nakupujete rádi z pohodlí domova? Znáte projekt GIVT?

Ne? Jedná se o projekt, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby tím, že zprostředkovává on-line obchodům zákazníky. Část provize z útraty zákazníka registrovaného na portálu givt.cz putuje jeho oblíbené organizaci.

Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin. A především, nezaplatíte ani korunu navíc.

Veškeré informace o projektu můžete prostudovat na jeho webu, kde máte také možnost se zaregistrovat. Při vašem nákupu pak vybírejte jako příjemce podpory Ukliďme svět, ukliďme Česko.

Svým nákupem přes givt přispějete například na pevné pytle na odpad, které poputují dobrovolníkům připraveným přiložit ruku k dílu a přičinit se o čistší a krásnější Česko.

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2019 | Miroslav Kubásek