Mediální partnerství

Jste redaktor a chcete mít přehled o dění okolo Ukliďme Česko?

Sledujte náš facebook www.facebook.com/UklidmeCesko/ a neunikne vám žádná podstatná informace, tisková zpráva či zajímavá novinka.

V sekci Tiskové zprávy najdete archiv všech vydaných tiskových zpráv.Chcete dostávat tiskové zprávy o Ukliďme Česko na váš email?

Po vyplnení a odeslání níže uvedených údajů vám budeme zasílat aktuální tiskové zprávy na e-mail. Tiskové zprávy vydáváme maximálně 2x měsíčně - ochrana osobních údajů a jejich používání

Děkujeme za zaslání vašich údajů.Chcete se stát mediálním partnerem?

Hledáme každého, kdo může dát o Ukliďme svět, ukliďme Česko vědět svým divákům, posluchačům, čtenářům, návštěvníkům, členům či fanouškům. Cílem mediálního partnerství je rozšířit myšlenku Ukliďme svět, ukliďme Česko mezi co nejširší veřejnost. S každým zapojeným organizátorem či dobrovolným uklízečem zmizí z našich měst, obcí a přírody další nepořádek.


Dejte o nás vědět, a my dáme vědět o Vás!

Svých mediálních partnerů si vážíme. Proto o nich naše příznivce informujeme


Předpokládaný počet účastníků akce

V roce 2019 proběhlo celkem 3 895 úklidů, do kterých se zapojilo celkem 157 163 dobrovolníků, kteří v přírodě vysbírali celkem 2 612 tun odpadů.

V roce 2020 očekáváme, že se do úklidů zapojí přibližně 160 000 - 200 000 dobrovolníků.

Zajímá Vás, kdo nás loni mediálně podpořil a kdo o nás dával vědět v minulých letech? Zjistěte to tady:

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2020 | Miroslav Kubásek