Úklidová akce #10659, Mžany (okres Hradec Králové)

Detail akce

Identifikátor akce:
10659
Název akce:
Stračovská Lhota čistější a tedy oku milejší
Popis akce:
Primárním cílem akce je zbavit okolí obce odpadků podél cest, na kraji polí atd., které prostor hyzdí. Sekundárním, avšak neméně důležitým, cílem akce je posílit vztah lidí k místu, kde žijí.
Příslušná obec/MČ:
Mžany (okres Hradec Králové)
Likvidaci odpadů zajistí:
obec Mžany prostřednictvím pravidelného svozu odpadu z místa, kde budou naplněné pytle dočasně uloženy
Akci také podpořili:
Obec Mžany zajistí likvidaci sesbíraného odpadu


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
Ecoinstitut
Kontaktní osoba:
Tomáš Štayr
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 40, sesbíráno bylo 750 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Obyvatelé Mžan, Dubu a Stračovské Lhoty se zapojili do úklidové akce Ukliďme Česko. V sobotu 18. dubna 2015 se vydali na procházku tamními příkopy a hledali, co tam jiní zanechali. Účast byla nad očekávání tj. cca 40 lidí (při počtu obyvatel cca 400) a množství nalezeného odpadu bylo větší než malé. Jen nevíme, jestli se z jeho kvanta máme radovat, či raději za hlavu chytat. Bližší info na: www.ecoinstitut.cz
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
18.04.2015 11:00
Předpokládaný konec akce:
18.04.2015 13:30
Popis místa srazu (adresa):
Na návsi Stračovké Lhoty tj. v blízkosti autobusové zastávky
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 11, volná kapacita 19


Pracovní rukavice zajistila společnostČERVA EXPORT IMPORT a.s.
 

Hlavní partner akce

Partneři akce



Dále nás podporují



Při poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.