Úklidová akce #10698, Liberec (nečleněné město) (městská část Liberec)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2015-04-18T09:00:00.000Z 2015-04-18T17:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Ukliďme Liberec Cílem akce je úklid odpadů z veřejného prostranství napříč Libercem, kde je evidováno množství černých skládek. Uklizeny budou také okrajové a neudržované lokality a zákoutí.

Zapojené organizace (edit 13.4.): SOMACH, SPO, ZŠ Kaplická, ZŠ Švermova, Vazební věznice Liberec, skupina paní Riedlové, ČSOP Kateřinky, Nová Akropolis, Greenpeace, http://ww.uklidmecesko.cz/event/10698
Liberec (nečleněné město) (městská část Liberec)
Identifikátor akce:
10698
Název akce:
Ukliďme Liberec
Popis akce:
Cílem akce je úklid odpadů z veřejného prostranství napříč Libercem, kde je evidováno množství černých skládek. Uklizeny budou také okrajové a neudržované lokality a zákoutí.

Zapojené organizace (edit 13.4.): SOMACH, SPO, ZŠ Kaplická, ZŠ Švermova, Vazební věznice Liberec, skupina paní Riedlové, ČSOP Kateřinky, Nová Akropolis, Greenpeace,
Příslušná obec/MČ:
Liberec (nečleněné město) (městská část Liberec)
Likvidaci odpadů zajistí:
.A.S.A. Liberec s.r.o.
Akci také podpořili:
.A.S.A. Liberec s.r.o. - odvoz a likvidace odpadů


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný obcí
Název organizace:
Statutární město Liberec
Kontaktní osoba:
Ing. Vinař Michal - referent odboru správy veřejného majetku
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 500, sesbíráno bylo 15000 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Ve statutárním městě Liberci se o víkendu sešlo zhruba 500 dobrovolníků, kteří uklízeli na přibližně 20 lokalitách.
Zapojily se následující organizace: vedení, OŽP a jednotlivci z magistrátu města, Technické služby města Liberce, Komunitní práce, Společnost občanů Machnína, Spolek přátel Ostašova, ZŠ Švermova, ZŠ Kaplického, Obchodní akademie, ČSOP Kateřinky, Nová Akropolis o.s., Greenpeace, Vazební věznice Liberec (akce proběhne ve středu). Dále jednotlivci nebo skupiny jednotlivců v oblastech: Tálínská, Slezská, Zelené údolí, Sněhurčina.

Desítky černých skládek bylo uklizeno. nasbíralo se mnoho pneumatik, starého nábytku nebo elektroodpadu.

Uklizeny byly MČ Machnín, Ostašov, okolí školy Kaplického, okolí OC Nisa, Zelené údolí, zámecký park, lesopark nad Teplárnou, ulice Pod Sadem míru, Tálínská, lesík za garážemi ve Slezské, Sněhurčino jezírko nebo okolí vlakového nádraží.
Foto galerie:
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
18.04.2015 09:00
Předpokládaný konec akce:
18.04.2015 17:00
Popis místa srazu (adresa):
Akce probíhá po celý den, je možnost začít již v pátek. Vzhledem k množství zapojených organizací jsou místa srazu různá po celém Liberci tam, kde jednotlivé skupiny budou uklízet. Řeší vždy styčná osoba dané skupiny.

Jednotlivci se mohou hlásit u Ing. Vinaře, kde se domluví konkrétní lokalita k úklidu: vinar.michal@magistrat.liberec.cz / 485 24 34 56 / 724 15 59 17
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 359, volná kapacita 196


Pracovní rukavice zajistila společnostČERVA EXPORT IMPORT a.s.

Partner úkliduNANO IRON, s.r.o.
společnost NANO IRON, s.r.o. je partnerem obecních úklidů které proběhly v roce 2015

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2020 | Miroslav Kubásek