Úklidová akce #12294, Plzeň 4 (městská část Plzeň)
Detail akce
Identifikátor akce:
12294
Název akce:
Bídný začátek
Popis akce:
Tak to tedy ne! Berounka začíná v Plzni pod vodárenskou věží plzeňského pivovaru spojením Mže a Radbuzy, později se přidá Úslava. Hned na výtoku z Plzně u Bukovce, tedy doslova po několika prvních kilometrech už ale po jejích březích najdete povalovat se plasty všeho druhu, pneumatiky, textil atd. Pojďme to trochu uklidit, ať vody Berounky vzpomínají na Plzeň v dobrém. Je to místo jako stvořené k odpočinku, rodinným výletům či běhu, které bychom si určitě mnohem více užili bez všudypřítomných odpadků.
Plánem je uklizení břehu Berounky v krásném meandru, který zde svým tokem vytváří. Podle času dále uklizení lesíku v tomto meandru a části břehu vedoucího až ke koupališti v Bukovci.
Plánem je uklizení břehu Berounky v krásném meandru, který zde svým tokem vytváří. Podle času dále uklizení lesíku v tomto meandru a části břehu vedoucího až ke koupališti v Bukovci.
Příslušná obec/MČ:
Plzeň 4 (městská část Plzeň)
Likvidaci odpadů zajistí:
-
Akci také podpořili:
-
Organizátor akce
Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný soukromou osobou
Název organizace:
-
Kontaktní osoba:
Viktor Fajta
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.
Report akce
Tento úklid již proběhl, ale organizátor doposud report z tohoto úklidu nevytvořil. Pokud jste organizátorem, tak
se prosím přihlaste do administrace a report vytvořte.
přihlásit se
přihlásit se
Podrobnosti akce
Začátek akce:
16.04.2016 12:00
Předpokládaný konec akce:
16.04.2016 16:00
Popis místa srazu (adresa):
Před desátou na konečnou "Papírna Bukovec" přijíždí autobus číslo 28. Čas srazu je naplánován podle toho. Od zastávky je místo srazu 300 metrů.
Web akce:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 0, volná kapacita 30






























