Úklidová akce #12478, Praha 2 (městská část Praha)

Detail akce

Identifikátor akce:
12478
Název akce:
Pejskaři uklízí Riegrovy sady
Popis akce:
Riegrovy sady v Praze 2 jsou velmi oblíbeným místem Pražanů, návštěvníků Prahy, ale také mnoha pejskařů. Ačkoli se na první pohled zdají celkem čisté, opak je pravdou. Stačí se při procházce po některé z luk pořádně podívat pod nohy. Sklo, zbytky silvestrovských rachejtlí, zátky od piva, nedopalky cigaret, sem tam i psí výkaly... Prostě nic, v čem bychom si chtěli užívat nastávající teplé měsíce, kdy v parku budeme trávit svůj čas. Pojďme s tím něco udělat. Naše práce možná nebude tak viditelná jako kdybychom někde ve volné přírodě zlikvidovali černou skládku, ale určitě bude přínosná. Akci organizuji jako jeden z pejskařů a podílet se na ní budou především pejskaři. To ale neznamená, že neuvítáme pomoc i nepejskařů, kteří mají Riegrovy sady v oblibě a záleží jim na tom, jak vypadají.

Příslušná obec/MČ:
Praha 2 (městská část Praha)
Likvidaci odpadů zajistí:
Akci také podpořili:
Strana psa, občanské sdružení


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný soukromou osobou
Název organizace:
-
Kontaktní osoba:
Zdeněk Vesecký
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 9, sesbíráno bylo 20 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
I přes silný déšť se nás sešlo 9. Uklízeli jsme v městském parku, který je na první pohled čistý. Přesto jsme sebrali spoustu odpadu, například zátky od lahví, cigaretové nedopalky, psí exkrementy, ale také zbytky silvestrovské pyrotechniky a dokonce i jednu injekční stříkačku. Protože se do akce zapojili pejskaři, pojali jsme úklid i jako společné venčení. Díky všem, kteří měli chuť se zapojit.
Foto galerie:
-


Podrobnosti akce

Začátek akce:
16.04.2016 16:00
Předpokládaný konec akce:
16.04.2016 18:00
Popis místa srazu (adresa):
Setkáme se na vydlážděném prostranství na psí louce.
Budeme uklízet:
Drobný odpad všeho druhu.
Web akce:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 11, volná kapacita 10


Pracovní rukavice zajistila společnostČERVA EXPORT IMPORT a.s.

Hlavní partner akce

Partneři akce 
Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2021 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.