Úklidová akce #13309, Praha 14 (městská část Praha)
Detail akce
Identifikátor akce:
13309
Název akce:
Možná poslední možnost podívat se do jeskyní
Popis akce:
Je to k nevíře, ale je to asi poslední možnost podívat se do Pražského podzemí - pískovcového dolu v Hloubětíně s názvem Bílý kůň. Dobrovolníci zde uklízejí nahromaděné odpadky už několik let. Už mají ale skoro hotovo. Nováčky provedou organizátoři komplexem chodeb a na konci možná ukážou i černý poklad... Buďte také u toho!
Příslušná obec/MČ:
Praha 14 (městská část Praha)
Likvidaci odpadů zajistí:
Městská část
Akci také podpořili:
-
Organizátor akce
Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
ZO ČSOP GEO a Geocaching
Kontaktní osoba:
Stanislav Tůma
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.
Report akce
Statistika:
počet dobrovolníků 25, sesbíráno bylo 5000 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
-
Foto galerie:
Podrobnosti akce
Začátek akce:
03.12.2016 11:00
Předpokládaný konec akce:
03.12.2016 18:00
Popis místa srazu (adresa):
Na místo by měl být přistaven kontejner, díra v zemi se nachází v místě šipky na mapě. Dá se dojít pohodlně z metra B - Rajská zahrada, přes most, nahoru a pak doleva. S sebou čelovku, pevné boty, pracovní rukavice, oblečení na ušpinění a sváču podle potřeby.
Budeme uklízet:
Web akce:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 11, volná kapacita 29
























