Úklidová akce #13705, Tučín (okres Přerov)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2017-04-08T09:00:00.000Z 2017-04-08T09:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Ukliďme si okolí Tučína společně Sraz dobrovolníků v 8:30 na točně u koupaliště. Brigádníci budou rozděleni do skupin a rozmístěni do částí katastru obce. Na vzdálenější místa bude zajištěn odvoz. Uklízet se budou prostory kolem přístupových cest od hranic katastru, veřejné prostranství, kolem plaviska, hřiště a lesopark. po úklidu bude pro účastníky občerstvení v pohostinství Na Rybníčku. http://ww.uklidmecesko.cz/event/13705 Tučín (okres Přerov)
Identifikátor akce:
13705
Název akce:
Ukliďme si okolí Tučína společně
Popis akce:
Sraz dobrovolníků v 8:30 na točně u koupaliště. Brigádníci budou rozděleni do skupin a rozmístěni do částí katastru obce. Na vzdálenější místa bude zajištěn odvoz. Uklízet se budou prostory kolem přístupových cest od hranic katastru, veřejné prostranství, kolem plaviska, hřiště a lesopark. po úklidu bude pro účastníky občerstvení v pohostinství Na Rybníčku.
Příslušná obec/MČ:
Tučín (okres Přerov)
Likvidaci odpadů zajistí:
Obec Tučín + SUEZ
Akci také podpořili:
Obec Tučín


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný obcí
Název organizace:
Obec Tučín
Kontaktní osoba:
Jiří Řezníček


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 41, sesbíráno bylo 200 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
V rámci akce proběhl sběr NO, úklid katastru a sběr železa. Sešlo se na 41 dobrovolníků z toho 18 dětí do 18 let. Podél cest, v zeleni a na veřejném prostranství se nasbíralo cca 700kg netříděného odpadu. Ostatní byly vytříděny a odvezeny firmou SUEZ k likvidaci. (Elektro, barvy , pneumatiky.) Posbíralo se i 12 tun starého železa ale to do reportu neuvádíme. Po akci všichni dostali občerstvení včetně klobásek z udírny a pro děti i zmrzlina a oplatky od obce Tučín. Počasí zpočátku zlobilo mrholením ale na závěr i sluníčko vysvitlo.
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
08.04.2017 09:00
Popis místa srazu (adresa):
točna u koupaliště za obcí směr Pavlovice u Přerova
Budeme uklízet:
celé okolí Tučína od hranic katastru kolem cest
Web akce:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 32, volná kapacita 18


Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání