Úklidová akce #16223, Praha 8 (městská část Praha)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2018-04-21T09:00:00.000Z 2018-04-21T15:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Ukliďme společně Draháňskou zeleň V letošním roce již po třetí bychom rádi společně uklízeli oblast Draháňského údolí a to trasu od Starých Bohnic, zeleň ulice U Draháně, Na Pískovně až po oblast bohnického hřbitova a bohnické vyhlídky. V této oblasti se každoročně povaluje velké množství odpadků. Jsme organizace, která se věnuje práci s lidmi s duševním onemocněním( http://bona-ops.cz/ ). Naši uživatelé se do úklidu rovněž zapojí. S radostí přivítáme mezi sebe i veřejnost a děti. Po ukončení akce posezení u společného grilování s dobrovolnými hasiči z Prahy 8- Bohnice http://ww.uklidmecesko.cz/event/16223 Praha 8 (městská část Praha)
Identifikátor akce:
16223
Název akce:
Ukliďme společně Draháňskou zeleň
Popis akce:
V letošním roce již po třetí bychom rádi společně uklízeli oblast Draháňského údolí a to trasu od Starých Bohnic, zeleň ulice U Draháně, Na Pískovně až po oblast bohnického hřbitova a bohnické vyhlídky. V této oblasti se každoročně povaluje velké množství odpadků. Jsme organizace, která se věnuje práci s lidmi s duševním onemocněním( http://bona-ops.cz/ ). Naši uživatelé se do úklidu rovněž zapojí. S radostí přivítáme mezi sebe i veřejnost a děti. Po ukončení akce posezení u společného grilování s dobrovolnými hasiči z Prahy 8- Bohnice
Příslušná obec/MČ:
Praha 8 (městská část Praha)
Likvidaci odpadů zajistí:
MČ Praha 8
Akci také podpořili:
Na akci s námi spolupracují Městská část Praha 8 a Sbor dobrovolných hasičů z Prahy 8-Bohnice.


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
BONA o.p.s.
Kontaktní osoba:
Jitka Trojášková


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 51, sesbíráno bylo 980 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Celkově se akce velmi vydařila a to jak sebraným odpadem,počasím i počtem účastníků. Na akci se podílelo celkem 41 dospělých dobrovolníků (z toho 19 lidí z BONY o.p.s.) a k tomu ještě 10 dětí. Celkově jsme sebrali 980 kg odpadu.
Nalezli jsme několik desítek injekčních jehel a skládku nebezpečného odpadu. K zajištění této skládky jsme přivolali i policii ČR,protože se jednalo o skládku použitého zdravotnického materiálu(infuze,ampule od léčiv,stříkačky apod.). Její likvidace byla pro nás příliš riziková. Na této akci s námi spolupracovala městská část Praha 8 a s Dobrovolnými hasiči z Prahy 8 Bohnic. Po ukončení akce jsme společně grilovali.
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
21.04.2018 09:00
Předpokládaný konec akce:
21.04.2018 15:00
Popis místa srazu (adresa):
Sraz u kostela sv. Petra a Pavla na Starých Bohnicích konečná zastávka autobusu č. 102 (Staré Bohnice)
Budeme uklízet:
Web akce:
-
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 24, volná kapacita 21

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2019 | Miroslav Kubásek