Úklidová akce #16445, Neratovice (okres Mělník)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2018-04-07T09:00:00.000Z 2018-04-07T13:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Ukliďme s Dubínkem Lesík na Skalách patří mezi jednu z mála přírodních lokalit, kam mohou obyvatelé Neratovic vyrazit na víkendové procházky se psem či dětmi nebo si zaběhat a podobně. Cestu z města, okolí Kojetického potoka i stezky v lesíku bohužel lemuje spousta odpadků, které se v jarní přírodě příliě nevyjímají. Jako každoročně se s nepořádkem kolem neohroženě popereme. Přidejte se! Pro zdané uklízeče bude u Dubínkovy jurty připraveno i drobné občerstvení a kafe na posilněnou :) http://ww.uklidmecesko.cz/event/16445 Neratovice (okres Mělník)
Identifikátor akce:
16445
Název akce:
Ukliďme s Dubínkem
Popis akce:
Lesík na Skalách patří mezi jednu z mála přírodních lokalit, kam mohou obyvatelé Neratovic vyrazit na víkendové procházky se psem či dětmi nebo si zaběhat a podobně. Cestu z města, okolí Kojetického potoka i stezky v lesíku bohužel lemuje spousta odpadků, které se v jarní přírodě příliě nevyjímají. Jako každoročně se s nepořádkem kolem neohroženě popereme. Přidejte se! Pro zdané uklízeče bude u Dubínkovy jurty připraveno i drobné občerstvení a kafe na posilněnou :)
Příslušná obec/MČ:
Neratovice (okres Mělník)
Likvidaci odpadů zajistí:
Město Neratovice
Akci také podpořili:
Město Neratovice


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
Lesní mateřská školka Dubínek
Kontaktní osoba:
Jana Háková


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 55, sesbíráno bylo 1300 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Úklidovou akci jsme pod hlavičkou Dubínku pořádali v Neratovicích už popáté a stává se tradicí. Letos jsme zaznamenali největší dosavadní účast 55 dobrovolníků, k čemuž přispělo i nádherné jarní počasí. Větší část účastníků tvořily rodiny s dětmi, dorazilo ale i několik jednotlivců, kteří do lesíka chodí na procházky a všudypřítomný nepořádek je prostě štve.
Společně jsme z lesa a okolí natahali přibližně 60 pytlů, v průběhu akce jsme pro velký počet dobrovolníků a jejich vysoké pracovní nasazení museli dokonce pytle dokoupit. Kromě toho se nám podařilo les vyčistit i od spousty nepořádku, který se do pytlů nevešel - odklidili jsme například velké plastové plachty, zbytky stavebních materiálů a vynesli jsme z mlází dokonce starou vanu!
Dobrovolníky jsme odměnili bramboračkou a občerstvit se mohli také kávou, čajem, domácími pomazánkami, buchatami i koláči. Celá akce měla příjemnou atmosféru, po práci si většina lidí ještě ráda poseděla na sluníčku a popovídala, zatímco děti se vyřádily na Dubínkových prolézačkách a pískovišti.
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
07.04.2018 09:00
Předpokládaný konec akce:
07.04.2018 13:00
Popis místa srazu (adresa):
U Dubínkovy jurty u lesíka Na Skalách - na konci ulice U Zastávky
Budeme uklízet:
Web akce:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 26, volná kapacita 4

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání