Úklidová akce #17194, Praha 15 (městská část Praha)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2018-04-21T10:00:00.000Z 2018-04-21T16:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - TRIANGL - HOSTIVAŘ Triangl je krásná přírodní lokalita v pražské Hostivaři, která je uzavřená železniční tratí do trojúhelníkového tvaru. V severní části se nachází bývalá zahrádkářská kolonie, ve které se nachází několik černých skládek po táboření zdejších bezdomovců. V rámci této akce bychom se pokusili tyto skládky odklidit a vyčistit tak pěkné přírodní místo. V případě, že by se nás sešlo větší množství, tak se můžeme pokusit projít i blízké okolí a posbírat odpadky i odtud. Celá akce by měla navázat na úspěšné akce úklidu blízkých lesíků, odkud se nám podařilo během dvou akcí odklidit přes 5 tun odpadu. http://ww.uklidmecesko.cz/event/17194 Praha 15 (městská část Praha)
Identifikátor akce:
17194
Název akce:
TRIANGL - HOSTIVAŘ
Popis akce:
Triangl je krásná přírodní lokalita v pražské Hostivaři, která je uzavřená železniční tratí do trojúhelníkového tvaru. V severní části se nachází bývalá zahrádkářská kolonie, ve které se nachází několik černých skládek po táboření zdejších bezdomovců. V rámci této akce bychom se pokusili tyto skládky odklidit a vyčistit tak pěkné přírodní místo. V případě, že by se nás sešlo větší množství, tak se můžeme pokusit projít i blízké okolí a posbírat odpadky i odtud. Celá akce by měla navázat na úspěšné akce úklidu blízkých lesíků, odkud se nám podařilo během dvou akcí odklidit přes 5 tun odpadu.
Příslušná obec/MČ:
Praha 15 (městská část Praha)
Likvidaci odpadů zajistí:
MČ Praha 15
Akci také podpořili:
-


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný obcí
Název organizace:
MČ Praha 15
Kontaktní osoba:
Martin Šimák
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akcePodrobnosti akce

Začátek akce:
21.04.2018 10:00
Předpokládaný konec akce:
21.04.2018 16:00
Popis místa srazu (adresa):
U mostku za Kynologickým klubem Hostivař.
Budeme uklízet:
Web akce:
-
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 6, volná kapacita 44

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2020 | Miroslav Kubásek