Úklidová akce #17391, Vyškovec (okres Uherské Hradiště)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2018-04-07T10:00:00.000Z 2018-04-07T13:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Jarní úklid obce Vyškovec s dětmi Rodiče jsou dětem velkým příkladem, uděláme si první jarní procházku rodin s cílem uklidit odpadky v obci Vyškovec. Zaměříme se především na potůček Drietomice ve spodní části obce, studánku a okolí kontejneru u obecního úřadu. Po úklidu je možné zahřát se čajem v Dětském centru Cvrček (Vyškovec 1) a pro zájemce bude připraven i mikroskop - nahlédnem na život z vody z potůčku, který děti vyčistí. http://ww.uklidmecesko.cz/event/17391 Vyškovec (okres Uherské Hradiště)
Identifikátor akce:
17391
Název akce:
Jarní úklid obce Vyškovec s dětmi
Popis akce:
Rodiče jsou dětem velkým příkladem, uděláme si první jarní procházku rodin s cílem uklidit odpadky v obci Vyškovec. Zaměříme se především na potůček Drietomice ve spodní části obce, studánku a okolí kontejneru u obecního úřadu. Po úklidu je možné zahřát se čajem v Dětském centru Cvrček (Vyškovec 1) a pro zájemce bude připraven i mikroskop - nahlédnem na život z vody z potůčku, který děti vyčistí.
Příslušná obec/MČ:
Vyškovec (okres Uherské Hradiště)
Likvidaci odpadů zajistí:
kontejner obce Vyškovec
Akci také podpořili:
-


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
ČSOP Moravské Kopanice
Kontaktní osoba:
Lenka Supova


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 19, sesbíráno bylo 90 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Celkem 5 rodin s dětmi jsme uklidili pramennou oblast potoka Drietomica v obci Vyškovec ve Zlínském kraji. Nasbírali jsme téměř 90kg odpadu různého původu přímo z koryta potoka, vč. oblasti dětského hřiště. Dětem se akce moc líbila, dostatečně se po ní posilnili svačinou a nejmladší účastník měl 1,5 roku. Těšíme se na přístí rok, kdy budeme vařit guláš, letos nám z práce pěkně vyhladovělo a hodil by se ;)
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
07.04.2018 10:00
Předpokládaný konec akce:
07.04.2018 13:00
Popis místa srazu (adresa):
Vyškovec 1 - před Dětským centrem Cvrček
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 5, volná kapacita 19

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání