Úklidová akce #17619, Písek (okres Písek)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2018-04-07T09:00:00.000Z 2018-04-07T20:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Úklid Otavy 11. ročník tradiční akce Úklidu Otavy. Sraz jako každý rok v 9 hodin u oranžové chaty "Tábornického oddílu" na pravém břehu řeky Otavy (na konci lávky přes městský ostrov). Zde všichni účastníci obdrží pracovní rukavice, pytle na sběr odpadků, tradiční žluté tričko a informace k úklidu. Poté se po skupinách vyrazí uklízet okolí Otavy a nepořádek v okolí města. Svoz plných pytlů zajišťují organizátoři a odvoz odpadků na dotřiďovací linku a na skládku společnost Městské služby Písek. Akce je zakončená opékáním špekáčků na ostrůvku u Elektrárny královského města Písku. Pivo a limonády samozřejmě také :-) Pro účastníky vše zdarma. http://ww.uklidmecesko.cz/event/17619 Písek (okres Písek)
Identifikátor akce:
17619
Název akce:
Úklid Otavy
Popis akce:
11. ročník tradiční akce Úklidu Otavy. Sraz jako každý rok v 9 hodin u oranžové chaty "Tábornického oddílu" na pravém břehu řeky Otavy (na konci lávky přes městský ostrov). Zde všichni účastníci obdrží pracovní rukavice, pytle na sběr odpadků, tradiční žluté tričko a informace k úklidu. Poté se po skupinách vyrazí uklízet okolí Otavy a nepořádek v okolí města. Svoz plných pytlů zajišťují organizátoři a odvoz odpadků na dotřiďovací linku a na skládku společnost Městské služby Písek. Akce je zakončená opékáním špekáčků na ostrůvku u Elektrárny královského města Písku. Pivo a limonády samozřejmě také :-) Pro účastníky vše zdarma.
Příslušná obec/MČ:
Písek (okres Písek)
Likvidaci odpadů zajistí:
Odpady Písek
Akci také podpořili:
-


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
EKOLOGICKÉ CENTRUM - ELEKTRÁRNA KRÁLOVSKÉHO MĚSTA PÍSKU, o.p.s.
Kontaktní osoba:
Marek Anděl


Report akcePodrobnosti akce

Začátek akce:
07.04.2018 09:00
Předpokládaný konec akce:
07.04.2018 20:00
Popis místa srazu (adresa):
U oranžové chaty "Tábornického oddílu" na pravém břehu řeky Otavy (na konci lávky přes městský ostrov)
Budeme uklízet:
Všechen nepořádek kolem řeky i černé skládky na krajích města. Pokud někdo z účastníků ví o dalším nepořádku určitě se také uklidí.
Web akce:
-
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 87, volná kapacita 63

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání