Úklidová akce #20067, Neratovice (okres Mělník)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2019-04-13T09:00:00.000Z 2019-04-13T12:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Úklid s Dubínkem Jako každoročně uklidíme lesík Na Skalách a jeho okolí, cestu od města a mezi zahrádkami. Do lokality míří řada Neratovičáků na procházky se psy i dětmi nebo si zaběhat, pojďme si tedy okolí udělat pěkné. Pro dobrovolníky bude připravena káva, čaj i drobné občerstvení. http://ww.uklidmecesko.cz/event/20067 Neratovice (okres Mělník)
Identifikátor akce:
20067
Název akce:
Úklid s Dubínkem
Popis akce:
Jako každoročně uklidíme lesík Na Skalách a jeho okolí, cestu od města a mezi zahrádkami. Do lokality míří řada Neratovičáků na procházky se psy i dětmi nebo si zaběhat, pojďme si tedy okolí udělat pěkné. Pro dobrovolníky bude připravena káva, čaj i drobné občerstvení.
Příslušná obec/MČ:
Neratovice (okres Mělník)
Likvidaci odpadů zajistí:
Město Neratovice
Akci také podpořili:
-


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
Lesní mateřská školka Dubínek
Kontaktní osoba:
Jana Háková
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 30, sesbíráno bylo 1000 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Vzhledem k ne docela příznivému počasí byla nižší účast než v předchozím ročníku. Skvělá zpráva ale pro nás je, že kromě členů naší komunity kolem lesní školky Dubínek se do úklidu pravidelně zapojuje široká veřejnost. Nejoddanějšími uklízeči zůstávají ale rodiče a děti z MŠ. Kromě cca 50 pytlů jsme stejně jako každoročně vynesli z lesa spoutu odpadu, na který byly pytle malé: zbytky nábytku, koberce, lina, kovové předměty, které jsme na jednu velkou hromadu vozili dvoukolákem. Svoz odpadu zajistilo město Neratovice.
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
13.04.2019 09:00
Předpokládaný konec akce:
13.04.2019 12:00
Popis místa srazu (adresa):
U jurty LMŠ Dubínek, na konci ulice U Zastávky pokračujte do kopce k lesu.
Budeme uklízet:
Web akce:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 16, volná kapacita 19

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2020 | Miroslav Kubásek