Úklidová akce #20185, Velký Luh (okres Cheb)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2019-04-06T09:00:00.000Z 2019-04-06T09:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Ukliďme Velký Luh Cílem je uklidit okolí hlavních tras procházejících Velkým Luhem, ať už jsou to turistické stezky nebo běžné komunikace. http://ww.uklidmecesko.cz/event/20185 Velký Luh (okres Cheb)
Identifikátor akce:
20185
Název akce:
Ukliďme Velký Luh
Popis akce:
Cílem je uklidit okolí hlavních tras procházejících Velkým Luhem, ať už jsou to turistické stezky nebo běžné komunikace.
Příslušná obec/MČ:
Velký Luh (okres Cheb)
Likvidaci odpadů zajistí:
Obec Velký Luh
Akci také podpořili:
-


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný obcí
Název organizace:
Obec Velký Luh
Kontaktní osoba:
Petr Illek
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 26, sesbíráno bylo 1250 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
První úklidová akce ve Velkém Luhu začala v 9:00, kdy se postupně sešlo necelých 20 % všech obyvatel obce. Po krátkém úvodu, rozdání pomůcek a školení o bezpečnosti jsme si rozdělili trasy a oblasti. Menší děti s doprovodem uklízely okolí lesní cyklistické stezky až k Šneckému rybníku. Další skupiny se v reflexních vestách vydaly podél hlavních silničních tahů směrem na Skalnou a Plesnou. Případně uklízeli okolí rekreačních oblastí.
V průběhu úklidu jsme bohužel objevili dvě starší černé skládky, které jsme rovnou částečně uklidili.
Počasí nám přálo, bylo slunečno a účastníci byly pozitivně naladěni.
Foto galerie:
-
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
06.04.2019 09:00
Popis místa srazu (adresa):
Sejdeme se na prostranství před obecním úřadem, kde proběhne povinné informování o bezpečnosti a dalším průběhu akce. Následně se přesuneme k obecnímu sběrnému dvoru, kam se budou snášet/svážet pytle s odpadky. Pokud máte vemte si s sebou pracovní rukavice, vhodnou obuv a reflexní vestu.
Budeme uklízet:
Web akce:
-
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 27, volná kapacita 14

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2020 | Miroslav Kubásek