Úklidová akce #20800, Povrly (okres Ústí nad Labem)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2019-04-13T09:00:00.000Z 2019-04-13T12:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Čistíme Povrly nejen našim dětem Obec Povrly je jedna z nejhezčích obcí našeho kraje. A určitě si zaslouží vyčistit. Jde nám především o vyčištění vycházkových míst. Přidejte se k nám a udělejte to tu s námi hezké a čisté. Akci ukončíme na koupališti, opečeme si buřty, děti si zasoutěží a vyzkouší pokusy s vodou. Za odměnu malování na obličej. http://ww.uklidmecesko.cz/event/20800 Povrly (okres Ústí nad Labem)
Identifikátor akce:
20800
Název akce:
Čistíme Povrly nejen našim dětem
Popis akce:
Obec Povrly je jedna z nejhezčích obcí našeho kraje. A určitě si zaslouží vyčistit. Jde nám především o vyčištění vycházkových míst. Přidejte se k nám a udělejte to tu s námi hezké a čisté. Akci ukončíme na koupališti, opečeme si buřty, děti si zasoutěží a vyzkouší pokusy s vodou. Za odměnu malování na obličej.
Příslušná obec/MČ:
Povrly (okres Ústí nad Labem)
Likvidaci odpadů zajistí:
Obec Povrly
Akci také podpořili:
Mateřská škola Dráček - občerstvení, ekohry pro děti, Obec Povrly - odvoz a likvidace odpadu, Pila Františkov nad Ploučnicí - doprava, Ekotým ZŠ Povrly


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný školou
Název organizace:
Mateřská škola Dráček Povrly - Neštědice, Obec Povrly
Kontaktní osoba:
Bc. Pavla Hacková


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 70, sesbíráno bylo 600 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Naš úklid obce proběhl 13.4. od 9:00 do 12:00. Celkem jsme uklidili osm vytypovaných lokalit. Svoz a definitivní likvidaci zajistila naše obce Povrly. Spoluorganizátoři byli:
MŠ DRÁČEK, OBEC POVRLY, RYBÁŘI POVRLY, EKOTÝM ZŠ POVRLY, PILA FRANTIŠKOV.
Velmi mě překvapilo kolik přišlo lidí a ještě více množství nasbíraného odpadu. V naší obci bylo nejvíce odpadků u řeky Labe a u vodárny v oblasti, kde nám chataři vytváření malé skladky. Jednoduše hází odpad za své ploty a je jim zcela jedno, že je to v blízkosti potoka.
Závěr naší akce byl v duchu pohody u koupaliště pod přehradou. Bylo zde připraveno pohoštění v podobě špekáčků, opékání, děti se mohly nechat namalovat na obličej, pohoupat se v hamakách, vyzkoušet si pokusy s vodou a vytvořit si obrovské bubliny. Dále zde Ekotým ZŠ Povrly připravil zábavné soutěže zaměřené na třídění odpadků. A Ivan Málek z firmy Lesy ČR si zde s dětmi povídal o lese. Děti vyplňovaly různé kvízy a i dospěláci se zapojili. Povídání o lese, těžbě, ekologii a jiných tématech bylo velmi přínosné a zajímavé. Celá akce skončila okolo 15:00.
Jmenovitě musím poděkovat:
starostovi obce Povrly Daliborovi Pavlátovi,
správci majetku obce Povrly Luboši Fialovi, revírníkovi Lesy ČR Ivanu Málkovi, Markétě Strnadové z Ekotýmu ZŠ Povrly, Petře Čejkové a Pavlíně Hacko a mému manželovi Ondřejovi Hackovi z Pily Františkov, který dokáže splnit všechna přání. V ten den jich bylo mnoho.
Těším se na další akci a doufám, že se nás opět sejde dost a ve stejně dobré náladě budeme uklizet i jindy.
Bc. Pavla Hacková
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
13.04.2019 09:00
Předpokládaný konec akce:
13.04.2019 12:00
Popis místa srazu (adresa):
Obecní úřad Povrly
Sraz 8:50 za OBECNÍM ÚŘADEM.
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 60, volná kapacita 0

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2019 | Miroslav Kubásek