Úklidová akce #21732, Šišma (okres Přerov)

Detail akce

Identifikátor akce:
21732
Název akce:
Popis akce:
Letos bychom rádi v rámci jarní brigády provedli kromě každoročního úklidu celé obce včetně příjezdových cest a okolí přehrady i úklid lesní cesty směrem k drtiči kamene. Snad počasí dovolí a my tak vyjdeme s dětmi na pár kilometrovou procházku s dobrým úmyslem.
Příslušná obec/MČ:
Šišma (okres Přerov)
Likvidaci odpadů zajistí:
Obecní úřad
Akci také podpořili:
Obecní úřad a SDH Šišma


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný obcí
Název organizace:
Šišma
Kontaktní osoba:
Lenka Krystková
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 40, sesbíráno bylo 20 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Úklid u nás probíhal v rámci každoroční jarní brigády. Sbíral se odpad v obci, kolem cest a přehrady a taky jsme měli sběr železného odpadu. Ten se bude asi počítat na tuny, ale jinak musím říct, že zas až takovej binec tady u nás nemáme.
Žádné závěrečné foto účastníků, kteří nejdou přes plné pytle vidět opravdu nemáme. Částečně proto, že v tom dešti bylo fakt těžké něco takhle společně organizovat nad rámec "Pytle? Tady. Rukavice? Tady. Čau!". Ale taky proto, že jsme měli letos velkou účast malých dětí, které byly tak skvělé...a mokré a uťapkané, že jsme je po návratu na místo srazu, kdy přestalo na chvíli pršet, nemohli zdržovat nějakým focením od vystřelení na dětské hřiště a následně na sodovky. Na hromadné startovací fotografii chybí asi 8 dospělých a 2 šikovní kluci.
Všichni dobrovolníci si mohli kolem 12hod zajít v přestávce na polívku, uzená žebra nebo párek v rohlíku.
VŠEM MALÝM I VELKÝM ÚČASTNÍKŮM MOC DĚKUJEME!!!
A na podzim zas ;)
Foto galerie:
-
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
06.04.2019 10:30
Předpokládaný konec akce:
06.04.2019 16:00
Popis místa srazu (adresa):
Sraz všech dobrovolníků je u obecního úřadu. Vezměte si, prosím, s sebou pracovní pomůcky jako např. rukavice, hrábě, atd. Pytle na posbíraný odpad zajistí organizátor.
Budeme uklízet:
Web akce:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 20, volná kapacita 20

Hlavní partner akce

Partneři akce 
Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2021 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.