Úklidová akce #21945, Brno-sever (městská část Brno)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2019-04-06T10:00:00.000Z 2019-04-06T14:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Den pro Rokli Akce pro všechny, kdo chtějí pomoci Čertově rokli po kalamitě vlastníma rukama. Výsadbu stromků ve svahu nad "Náměstíčkem" si mohou zkusit velcí i malí. Kdo zrovna nebude mít plné ruce motyky, může se pustit do úklidu běžného nepořádku, odhodlanější a zdatnější do práce s vývraty v severní části Rokle. Při komentované procházce můžeme dělat pořádek v plánech, podnětech a poznatcích spolu se starostou, lesníkem, zahradníky, zastupiteli... Příležitost podpořit zdravý růst lesa i společenství přátel Čertovy rokle. Drobné občerstvení na místě, vítáme i postupně příchozí účastníky z jiných úklidů! http://ww.uklidmecesko.cz/event/21945 Brno-sever (městská část Brno)
Identifikátor akce:
21945
Název akce:
Den pro Rokli
Popis akce:
Akce pro všechny, kdo chtějí pomoci Čertově rokli po kalamitě vlastníma rukama. Výsadbu stromků ve svahu nad "Náměstíčkem" si mohou zkusit velcí i malí. Kdo zrovna nebude mít plné ruce motyky, může se pustit do úklidu běžného nepořádku, odhodlanější a zdatnější do práce s vývraty v severní části Rokle. Při komentované procházce můžeme dělat pořádek v plánech, podnětech a poznatcích spolu se starostou, lesníkem, zahradníky, zastupiteli... Příležitost podpořit zdravý růst lesa i společenství přátel Čertovy rokle. Drobné občerstvení na místě, vítáme i postupně příchozí účastníky z jiných úklidů!
Příslušná obec/MČ:
Brno-sever (městská část Brno)
Likvidaci odpadů zajistí:
SAKO Brno
Akci také podpořili:
-


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný obcí
Název organizace:
MČ Brno-sever
Kontaktní osoba:
Tomáš Kohoutek


Report akcePodrobnosti akce

Začátek akce:
06.04.2019 10:00
Předpokládaný konec akce:
06.04.2019 14:00
Popis místa srazu (adresa):
Hřiště "Náměstíčko" v Čertově rokli. Stromky se budou vysazovat na svahu k Taneční konzervatoři, pro hladký průběh prosíme přistupujte od spodního hřiště, tam se dozvíte a obdržíte vše potřebné :)
Uklízet drobný odpad se bude po celé Rokli a okolí. Pytle a rukavice budou k dispozici dole u hřiště.
Větší úklid pro zvlášť odhodlané (práce s vývraty, přemisťování na broukoviště...) plánujeme v severní části pod Haškovou později po začátku - domluvit se můžeme opět nejlépe přes organizátora na Náměstíčku.
Asi v 11:30 mentální úklid s výměnou postřehů a zkušeností - komentovaná procházka, začátek opět na Náměstíčku.
Budeme uklízet:
Web akce:
-
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 16, volná kapacita 189

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2019 | Miroslav Kubásek