Úklidová akce #22080, Sokolov (okres Sokolov)

Detail akce

Identifikátor akce:
22080
Název akce:
Jarní úklid okolí Michalu SOKOLOV
Popis akce:
likvidace černých skládek v blízkém okolí přírodního koupaliště Michal
Příslušná obec/MČ:
Sokolov (okres Sokolov)
Likvidaci odpadů zajistí:
SOTES Sokolov
Akci také podpořili:
Město Sokolov, zajistí kontejnery


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
Sokolovska 24 MTB
Kontaktní osoba:
Sýkora Martin
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 54, sesbíráno bylo 17998 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Jarní úklid okolí Michalu – Čištění trasy S-24

V rámci příprav mezinárodního ultramaratonu SOKOLOVSKÁ-24-MTB, který se bude konat ve dnech 7. – 8. září 2019, členové spolku MTB KV z.s. zorganizovali dobrovolnou brigádu, během které se prostory v okolí koupaliště uklidí.
Dne 26. dubna 2019 v 16:00 vypukla jedna z největších úklidových akcí v okolí přírodního Koupaliště Michal Sokolov. Na brigádu se sešlo mnoho obětavců, kteří se připojili k organizátorům závodu S-24, členům Vodní záchranné služby Sokolov a k zaměstnancům Koupaliště Michal. Při zahájení asistovali příslušníci Městské policie Sokolov. Touto brigádou jsme se připojili k akci „Ukliďme svět, Ukliďme Česko“, ale hlavně byl uklizen veliký prostor v okolí parkoviště Koupaliště Michal, přilehlé lesíky, různá zákoutí v blízkosti cyklostezky Sokolov – Staré Sedlo, nelegální skládka u závory směrem k Hruškové, úsek podél silnice Vítkov – Hrušková a polní cesty Staré Sedlo – Hrušková a naplnili vrchovatě vším tím nepořádkem dva veliké kontejnery. Úžasným pomocníkem nám byl také řidič malého traktůrku z Koupaliště Michal, díky kterému se svážely naplněné pytle a posbírané pneumatiky z odlehlejších míst ke kontejnerům.
Po dobře vykonané práci na všechny pomocníky čekaly dobroty od našeho partnera akce GLOBUS Karlovy Vary. Buřty a klobásky pro brigádníky griloval handybajker Petr Dlouhý ze Sokolova, kterého podporuje MTB KV z.s. a www.sokolovska24mtb.cz.
Všem účastníkům, kteří přiložili ruku k dílu, děkujeme a velice si vážíme jejich práce. Tato akce za tu námahu stála i přesto, že se rychle změnilo počasí, ochladilo se a nejtepleji nakonec bylo u grilu. Budeme se těšit v září při závodě.
Za MTB KV z.s. Mgr. Hana Hylasová
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
26.04.2019 18:00
Předpokládaný konec akce:
26.04.2019 20:00
Popis místa srazu (adresa):
Parkoviště Koupaliště Michal Sokolov
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 7, volná kapacita 43
 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.