Úklidová akce #23789, Brno-Bystrc (městská část Brno)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2019-09-21T10:00:00.000Z 2019-09-21T13:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Ukliďme vstup na Brněnskou přehradu Cílem našeho úklidu je vyčistit od odpadků nástupní zónu Brněnské přehrady, tedy prostor rozkládající se mezi zastávkou MHD Přístaviště a přehradní hrází. Uklízet budeme i v okolí bývalého tělesa tzv. Hitlerovy dálnice u ulice Přístavní, a pokud nám zbydou síly, tak i na přilehlých plážích. Před zahájením úklidu se sejdeme v informačním stanu spolku „Občané za D43 jako obchvat celého Brna“, který bude postavený v ulici Přístavní. V informačním stanu budou k dispozici úklidové prostředky, plánky úklidových míst, a drobné občerstvení pro dobrovolníky. Ten kdo nestihne zahájení akce v 10 hodin, se může přidat kdykoli během dopoledne. Naši koordinátoři všechny zájemce doprovodí na určená místa úklidu. http://ww.uklidmecesko.cz/event/23789 Brno-Bystrc (městská část Brno)
Identifikátor akce:
23789
Název akce:
Ukliďme vstup na Brněnskou přehradu
Popis akce:
Cílem našeho úklidu je vyčistit od odpadků nástupní zónu Brněnské přehrady, tedy prostor rozkládající se mezi zastávkou MHD Přístaviště a přehradní hrází. Uklízet budeme i v okolí bývalého tělesa tzv. Hitlerovy dálnice u ulice Přístavní, a pokud nám zbydou síly, tak i na přilehlých plážích. Před zahájením úklidu se sejdeme v informačním stanu spolku „Občané za D43 jako obchvat celého Brna“, který bude postavený v ulici Přístavní. V informačním stanu budou k dispozici úklidové prostředky, plánky úklidových míst, a drobné občerstvení pro dobrovolníky. Ten kdo nestihne zahájení akce v 10 hodin, se může přidat kdykoli během dopoledne. Naši koordinátoři všechny zájemce doprovodí na určená místa úklidu.
Příslušná obec/MČ:
Brno-Bystrc (městská část Brno)
Likvidaci odpadů zajistí:
MČ Brno-Bystrc
Akci také podpořili:
-


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný organizací
Název organizace:
Občané za D43 jako obchvat celého Brna, z.s.
Kontaktní osoba:
Monika Šimková


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 5, sesbíráno bylo 140 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Při zahájení úklidu se ukázalo, že stejné úklidové místo (přístup k Brněnské přehradě) si zvolila i firma Penny, která k úklidu vyzvala své zaměstnance. Uklízelo se bývalé těleso tzv "Hitlerovy dálnice", takže naše méně početná skupinka se vydala na opačnou část této trasy. Sezbíraný odpad jsme přidali na stejné svozové místo, kam odpad uložil i tým firmy Penny.
Foto galerie:
-
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
21.09.2019 10:00
Předpokládaný konec akce:
21.09.2019 13:00
Popis místa srazu (adresa):
Informační stan spolku „Občané za D43 jako obchvat celého Brna“ v ulici Přístavní
Budeme uklízet:
Web akce:
-
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 5, volná kapacita 19

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2019 | Miroslav Kubásek