Úklidová akce #26882, Nový Jičín (okres Nový Jičín)

Detail akce

Přidat do kalendáře 2020-09-19T09:00:00.000Z 2020-09-19T12:00:00.000Z Europe/Prague Ukliďme Česko - Ukliďme Nový Jičín - čistíme Rakovec Připojte se k již tradičnímu úklidu pořádaným Zdravým městem Nový Jičín, který je součástí celostátní akce „Ukliďme svět / Ukliďme Česko“. Letos se na základě Vašich tipů zaměříme na okolí potoku Rakovec. Sraz je v 9:00 u restaurace Na Prachárně na Lamberku, kde se dle počtu dobrovolníků rozdělíme do menších skupinek.
Jak již ti z Vás, kteří se účastní pravidelně vědí, akce je vhodná pro všechny věkové kategorie, děti jsou vítány. http://ww.uklidmecesko.cz/event/26882
Nový Jičín (okres Nový Jičín)
Identifikátor akce:
26882
Název akce:
Ukliďme Nový Jičín - čistíme Rakovec
Popis akce:
Připojte se k již tradičnímu úklidu pořádaným Zdravým městem Nový Jičín, který je součástí celostátní akce „Ukliďme svět / Ukliďme Česko“. Letos se na základě Vašich tipů zaměříme na okolí potoku Rakovec. Sraz je v 9:00 u restaurace Na Prachárně na Lamberku, kde se dle počtu dobrovolníků rozdělíme do menších skupinek.
Jak již ti z Vás, kteří se účastní pravidelně vědí, akce je vhodná pro všechny věkové kategorie, děti jsou vítány.
Příslušná obec/MČ:
Nový Jičín (okres Nový Jičín)
Likvidaci odpadů zajistí:
TS NJ
Akci také podpořili:
Doprastav Perútka


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný obcí
Název organizace:
Zdravé město Nový Jičín
Kontaktní osoba:
Lucie Hrdličková
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 40, sesbíráno bylo 425 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Sraz k naší úklidové akci byl stanoven na 9:00 u restaurace na Prachárně na Lamberku, na místo dorazilo cca 40 dobrovolníků, mezi nimi i zástupci místní organizace Skaut a děti z Dětského domova; část dobrovolníků tvořily rodiny s malými dětmi (řada z nich již patří mezi pravidelné účastníky). Na místě jsme se rozdělili do 5 skupinek a vydali se podél koryta Rakovce. Před polednem jsme zavolali J. Perútkovi z firmy Doprastav Perútka, který nám vypomohl se svozem odpadu do areálu TS NJ.
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
19.09.2020 09:00
Předpokládaný konec akce:
19.09.2020 12:00
Popis místa srazu (adresa):
Restaurace Na Prachárně na Lamberku
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 23, volná kapacita 52

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2020 | Miroslav Kubásek