Úklidová akce #27802, Slezská Ostrava (městská část Ostrava)

Detail akce

Identifikátor akce:
27802
Název akce:
HSF SYSTEM UKLÍZÍ SLEZSKOU! Přidáš se i Ty?
Popis akce:
Ukliď si po sobě! Tuto větu jsme v minulosti slýchávali často, nicméně nyní jsme ve věku, kdy je na čase se sebrat a pomoct uklidit i za ostatní. Jak jinak ukázat, že nepořádek se nedělá SÁM a SÁM se taky neuklidí - A UŽ VŮBEC NE V PŘÍRODĚ! Pojďme příjemně strávit sobotu, připojme se k dobré věci. Máte jedinečnou šanci si uklidit nejen ve svém nitru, ale také ve svém okolí.
Příslušná obec/MČ:
Slezská Ostrava (městská část Ostrava)
Likvidaci odpadů zajistí:
OZO Ostrava s.r.o.
Akci také podpořili:
Spolek Ukliďme Česko; Městský Obvod Slezská Ostrava; OZO Ostrava s.r.o.


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o firemní úklid
Název organizace:
HSF System a.s.
Kontaktní osoba:
Veronika Velčovská
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 14, sesbíráno bylo 2000 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Akce Ukliďme Slezskou s HSF!, neboli HSF SYSTEM UKLÍZÍ SLEZSKOU! Přidáš se i Ty?, se parádně vydařila. Přes prvotní obavu o nedostatek dobrovolníků a srážku s lidskou neochotou jít uklízet jen tak někam, když mám přece sám doma plno práce, se nás, dobrovolníků, sešlo pěkné číslo. Trochu doufám, že kdyby nebylo současné situace plné různých omezení, zapojilo by se možná více lidí. Potěšilo mě, že se přidalo i několik kolemjdoucích, kteří byli na procházce a rozhodli se přiložit ruku k dílu (využili pytlomatu přímo u kontejneru) – rodinka s malým dobrovolníkem; procházející se pár – což mi osobně dodává trochu víry v lidskou dobrotu, které je na světě pořád málo.

Sesbíralo se toho mnoho, spousta různých věcí – ke kuriozitám, na které můžete kouknout v galerii, by mohl patřit starý šicí stroj, plně funkční toaleta, nebo deštník. Objevený kočár dobrovolníkům posloužil jako perfektní pomocník. Nakonec dobrovolníci nevypadali jako uklízející dobré duše, ale rodina sbírající přebytečné železo za účelem zisku.
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
27.03.2021 10:00
Předpokládaný konec akce:
27.03.2021 16:00
Popis místa srazu (adresa):
Milí dobrovolníci,
POZOR ZMĚNA sraz bude na parkovišti u Slezskoostravského hradu, odkud vyrazíme a vrhneme se na úklid bezprostředního okolí hradu, cyklostezek podél Lučiny a Ostravice, odhodlanější dobrovolníci pak mohou pokračovat směr Hranečník. Kontejner bude přistaven u Slezskoostravského hradu, kde budou také k dispozici volné pytle pro případné dobrovolníky, kteří se nechtějí s nikým potkat.
Velké DÍKY VŠEM DOBROVOLNÍKŮM!

Užitečné bezpečnostní rady:
https://www.facebook.com/615514661843353/posts/3904522679609185/

Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 7, volná kapacita 13


Materiál pro úklid pomohli zajistit
DB SCHENKERskladování a kompletace zásilek

DPD CZpřeprava zásilek

Hlavní partner akce

Partneři akce 
Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2021 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.