Úklidová akce #29755, Hradec Králové (okres Hradec Králové)

Detail akce

Identifikátor akce:
29755
Název akce:
Ukliďme Svobodné Dvory
Popis akce:
Společně uklidíme Svobodné Dvory. Sběry budou probíhat individuálně, pytle na odpad zajištěny prostřednictvím pytlomatů.

Při úklidu se zaměříme zejména na:
ulice Dvorská, Spojovací, Pálenecká, kruhový objezd a jeho okolí, dále okolí ubytoven v dolní částí Svobodných Dvorů, okolí Labského náhonu a Bohdaneckého písníka. Pozornost bude věnována i okolí sběrných hnízd.
Příslušná obec/MČ:
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Likvidaci odpadů zajistí:
Hradecké služby – odvoz a likvidace odpadu
Akci také podpořili:
Statutární město Hradec Králové – zajištění kontejneru


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný soukromou osobou
Název organizace:
-
Kontaktní osoba:
Tomáš Merta
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 13, sesbíráno bylo 200 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
Oproti letošnímu úspěšnému jarnímu úklidu se akce setkala opět s velmi nízkým zájmem ze strany dobrovolníků a účast byla podobná jako na podzim 2019. Letošní podzimní úklid byl opět ve znamení individuálních úklidů (jako na jaře). S distribucí pytlů mezi dobrovolníky měly pomoci pytlomaty. Pytlomat u Dělnického domu byl ukraden v noci z 18. na 19. 9. Nebyly použity všechny pytle z pytlomatů. Úklidu po celých Svobodných Dvorech se zúčastnilo odhadem 10–⁠15 dobrovolníků z toho minimálně 5 dětí. V kontejneru se nahromadilo 10 pytlů (větší i menší), 2 pneumatiky a další odhozený odpad (cca 150–⁠200 kg). Další naplněné pytle pravděpodobně skončily v černých popelnicích (odhad na základě využití pytlů z pytlomatu). Uklízelo se např. na ulicích K Meteoru, Dvorská, Cihlářská, Spojovací, U Studánky, K Dolíkám, Bohdanečská, Boční či u Labského náhonu (nalezeno několik injekčních stříkaček).
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
18.09.2021 09:00
Předpokládaný konec akce:
19.09.2021 20:00
Popis místa srazu (adresa):
Na drese Dvorská 169/52 je umístěn jeden z pytlomatů. Druhý naleznete poblíž Dělnického domu u kontejneru na ulici Bohdanečská.
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 0, volná kapacita 50


Materiál pro úklid pomohli zajistit
DB SCHENKERskladování a kompletace zásilek

DPD CZpřeprava zásilek

Hlavní partner akce

Partneři akce 
Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2021 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.