Úklidová akce #38094, Praha-Suchdol (městská část Praha)

Detail akce

Identifikátor akce:
38094
Název akce:
UKLIĎME ČZU & SUCHDOL
Popis akce:
Čistému životnímu prostředí zdar!
Srdečně zveme všechny, kterým není lhostejné, jak vypadá jejich okolí, na akci „Ukliďme ČZU & Suchdol“ pořádanou 31.3.2023 od 9:00 do 14:00 studenty ČZU. Společně uklidíme univerzitní areál, jeho okolí a následně se vydáme na vytipované lokality městské části Praha-Suchdol. Před konáním akce je z důvodu kapacity nezbytné se závazně registrovat prostřednictvím odkazu na web Ukliďme Česko 2023.
Naše základna „Pytlomat“ bude ve stánku před budovou menzy, kde všem registrovaným účastníkům v době od 9:00 do 14:00 vydají organizátoři pytle na odpad, rukavice, provázky na svázání pytlů a všechny potřebné informace. Budeme se pohybovat i mimo prostor pro pěší, procházet křoví, trávu a příkopy podél silnic, proto doporučujeme pevnou obuv a oblečení, které se nebojíte ušpinit. Zároveň nevíme, co vše v přírodě po lidech zůstává, dbejte proto své osobní bezpečnosti a v případě nalezení většího odpadu kontaktujte organizátory akce.
Pytle s nasbíraným odpadem dobře zavažte a umístěte na dobře viditelné a přístupné místo (např. okraj chodníku, kontejnerová stání). Místa, kde nám pytle necháte prosím vyfoťte, nasdílejte jejich polohu prostřednictvím map a informace zveřejněte na facebookové události, nebo pošlete na whatsapp organizátorovi akce. Odpad můžete také rovnou vytřídit do vhodných barevných kontejnerů, které jsou rozmístěny po celém areálu ČZU.
Akce se koná za podpory MěÚ Praha-Suchdol a ČZU.
Společně za čistší prostředí! Děkujeme Vám za účast.
Příslušná obec/MČ:
Praha-Suchdol (městská část Praha)
Likvidaci odpadů zajistí:
Městská část Praha - Suchdol
Akci také podpořili:
Česká zemědělská univerzita v Praze (propagace, zajištění výchozího bodu), Městský úřad Praha - Suchdol (vytipování úklidových tras, zajištění odvozu odpadu)


Organizátor akce

Typ úklidu:
jedná se o úklid organizovaný soukromou osobou
Název organizace:
-
Kontaktní osoba:
Barbora Burešová
Telefon a email na organizátora není z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupný. Tyto kontaktní údaje budete mít k dispozici až se zaregistrujete jako dobrovolník a přidáte se k této akci.


Report akce

Statistika:
počet dobrovolníků 9, sesbíráno bylo 50 kg odpadů.
Jak úklid probíhal:
V pátek 31.3.2023 se z iniciativy studentů FAPPZ zorganizovala akce „Ukliďme ČZU & a Suchdol 2023“. V plánu bylo uklidit areál kampusu ČZU, jeho okolí a vybrané části městské části Praha – Suchdol. Akce se konala za podpory univerzity, MěÚ Praha – Suchdol a spolku Ukliďme Česko. I přes nepřízeň počasí, kdy celý den intenzivně pršelo, se akce zúčastnilo 9 dobrovolníků z řad zaměstnanců ČZU a studentů. Podařilo se uklidit většinu vytipovaných lokalit. mezi nejčastější odpad patřily PET lahve, plechovky, nedopalky cigaret a skleněné lahve. Nejkurioznějím nálezem byla stará kovová kamna.
Foto galerie:
-
Foto úklidu:


Podrobnosti akce

Začátek akce:
31.03.2023 09:00
Předpokládaný konec akce:
31.03.2023 14:00
Popis místa srazu (adresa):
Před budovou menzy ČZU (Kamýcká 129, Praha 6 - Suchdol, 165 00)
Budeme uklízet:
Dobrovolníci:
již přihlášených dobrovolníků 9, volná kapacita 43


Materiál pro úklid pomohli zajistit
DB SCHENKERskladování a kompletace zásilek

DPD CZpřeprava zásilek
 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.