Registrace dobrovolníka

Prvním krokem k tomu, abyste se připojili k chystanému úklidu, je vaše registrace. Abychom vás mohli zařadit mezi dobrovolníky, vyplňte prosím formulář na této stránce. Po registraci se budete moci připojit k úklidu, který je vám nejsympatičtější.

Ještě před registrací nebo i po ní si můžete ujasnit vše ohledně role dobrovolného uklízeče v sekci Dobrovolník nebo ve FAQ.

Vyplněním formuláře se zaregistrujete jako dobrovolník úklidové akce

Pokud se registrujete jako větší skupina, stačí zaregistrovat jednoho člena a zde vybrat číslo, kolik celkem osob se akce za Vás zůčastní.

Mapu si prosím přibližte a klikněte místo, v jehož okolí byste se chtěli zapojit do úklidu. Místo stačí vybrat orientačně, připojit se pak budete moci k jakémukoliv úklidu.

  • * Telefon je nepovinný údaj. Uvidí jej pouze organizátor, ke kterému se přihlásíte. Zadáním telefonu usnadníte Vaši vzájemnou komunikaci.
  • Na e-mail Vám přijde přístupové heslo ke správě Vašich údajů.Souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů

Registrace ve veřejném registru zpracování osobních údajů ÚOOÚ, reg. č. 00050925

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním Vámi poskytnutých osobních údajů spolkem Ukliďme Česko z.s.. Další informace o zpracování a využití dat naleznete v sekci Ochrana osobních údajů a jejich používání.
Zpracovány budou údaje, které jste nám poskytli (jméno, příjmení, e-mail, telefon, město, PSČ). Souhlas se vztahuje na všechny zadané údaje, a to na dobu 5-ti let. Zpracování osobních údajů probíhá v elektronické formě.
Registrací jako dobrovolník souhlasíte, že v případě potřeby sděleníme Váš kontakt organizátorovi, k jehož úklidu se připojíte. Údaje budou použity pro účely zorganizování úklidové akce, pro informování o této akci a nebudou zpřístupněny ani poskytnuty třetím osobám.
Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je možné kdykoliv bezplatně odvolat zasláním e-mailu nebo zasláním žádosti na adresu Spolek Ukliďme Česko, Březová 6, Brno, 637 00.

 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.