Po úklidu: Zpětná vazba organizačnímu týmu & fotosoutěž

Váš úklid máte šťastně za sebou. Gratulujeme! Místo, kde jste uklízeli, díky vašemu úsilí významně prokouklo, a vás blaží dobrý pocit. Nenechávejte si jej jen pro sebe! Podělte se se svými úspěchy a pomozte překonat rekord v součtu sebraného odpadu a počtu účastníků. Nezapomeňte poslat i své příspěvky do Fotosoutěže. Letos jsou ve hře velmi lákavé ceny od našeho partnera, firmy Canon.

Pochlubte se! Podpoříte Ukliďme svět, ukliďme Česko

Po proběhnutí vašeho úklidu se vám v Administraci aktivuje záložka Report. Pochlubte se nám, jak jste dopadli vyplněním jednoduché statistiky. Fotky a informace o proběhlých úklidech jsou pro nás důležitou informací o tom, že úklid proběhl, ještě důležitější jsou ale pro naše skvělé sponzory, kteří si přirozeně přejí vědět, na jakém úspěchu se podíleli, kolik dobrovolníků se zapojilo a kolik se podařilo z přírody sebrat odpadu. Snad není třeba zmiňovat, že se jejich podpora dalších ročníků bude odvíjet právě od těchto údajů.

Vyplněný Report se následně zobrazí v Mapě úklidů jako hrdá známka úspěšné akce.

V Reportu máte navíc možnost poskytnout i zpětnou vazbu nám, organizačnímu týmu. Myslíte, že bychom něco mohli udělat lépe? Napadlo vás během úklidu něco, čím bychom mohli zpříjemnit váš zážitek? Chyběla vám nějaká informace či rada? Dejte nám o tom vědět v Reportu. Neustále se rozvíjíme a slibujeme, že uděláme vše pro to, abychom nedostatky napravili.

Generální partner

Hlavní partner

Akci podpořili


Při poskytování služeb nám pomáhají Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2020 | Miroslav Kubásek