Registrace úklidu

Prvním krokem k zorganizování vašeho vlastního úklidu je registrace. Abychom vás mohli zařadit mezi organizátory, vyplňte prosím formulář na této stránce. Po registraci budete mít možnost dát dobrovolníkům vědět všechny důležité informace o vašem úklidu.

Poku se Váš úklid už uskutečnil a chce te ho pouze dodatečně doplnit do mapy úklidů, tak ho prosím neregistrujte pomocí tohoto formuláře, ale zaregistrujte ho dodatečně a to i přímo s reportem na UklidmeCesko.cz/report

Ještě před registrací si v sekci Organizátor úklidu nebo ve FAQ prosím ujasněte vše ohledně role organizátora úklidu.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře zaregistrujete svůj úklid

Kontaktní údaje organizátora

Protože jste přihlášen(a) v administraci úklidů, tak zde máte svůj e-mail už předvyplněný.

Základní informace o chystaném úklidu (údaje lze později měnit)

← vyberte datum vašeho úklidu!
Hlavním úklidovým dnem je pátek 20. září 2024. K tomuto dni také bude směřovat naše hlavní mediální a materiálová podpora úklidů. Uspořádat úklid ale můžete v libovolný, vám vyhovující termín.

Co nejvíce si mapu přibližte a KLIKNUTÍM do mapy vyznačte co nejpřesněji místo úklidu (místo srazu)

  • * Telefon je nepovinný údaj. Uvidí jej pouze dobrovolníci, kteří se k Vašemu úklidu přihlásí. Zadáním telefonu usnadníte Vaši vzájemnou komunikaci.
  • Na e-mail Vám přijde přístupové heslo ke správě Vámi organizovaného úklidu.
  • V administraci pak budete moci upřesnit detaily Vašeho úklidu (např. popis místa, které se bude uklízet, instrukce k úklidu apod.)Souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů

Registrace ve veřejném registru zpracování osobních údajů ÚOOÚ, reg. č. 00050925

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním Vámi poskytnutých osobních údajů spolkem Ukliďme Česko z.s.. Další informace o zpracování a využití dat naleznete v sekci Ochrana osobních údajů a jejich používání.
Zpracovány budou údaje, které jste nám poskytli (jméno, příjmení, e-mail, telefon, město, PSČ). Souhlas se vztahuje na všechny zadané údaje, a to na dobu 5-ti let. Zpracování osobních údajů probíhá v elektronické formě.
Registrací jako organizátor souhlasíte, že v případě potřeby sděleníme Váš kontakt dobrovolníkům, kteří se rozhodnou k Vašemu úklidu připojit. Údaje budou použity pro účely zorganizování úklidové akce, pro informování o této akci a nebudou zpřístupněny ani poskytnuty třetím osobám.
Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů je možné kdykoliv bezplatně odvolat zasláním e-mailu nebo zasláním žádosti na adresu Spolek Ukliďme Česko, Březová 6, Brno, 637 00.

 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.