Od včerejška můžete podpořit úklidy prostřednictvím platební brány Darujme.cz. Přispějete na pracovní rukavice a pytle.24.3.2016

V letošním roce jsme se rozhodli uspořádat úklidovku ve velkém. Asi jste už slyšeli o našem snu zapojit do úklidů až 100 000 dobrovolníků. Není tedy třeba vysvětlovat, že vedle složité logistiky přípravy nás trápí také finanční otázky. Proto jsme si řekli, že se s prosbou o podporu obrátíme právě na vás.

Radost z úklidu

Velká část z vás už si na vlastní kůži vyzkoušela, jak moc dobře se člověk cítí po dni stráveném úklidem. Po celodenním pohybu na čerstvém vzduchu je příjemně unaven a na srdci ho hřeje vědomí čistého palouku či dětského hřiště. Stačí opravdu málo: najít čas, sebrat síly, pevné pytle a rukavice a vyrazit.

Podpořit odhodlání

Všechny už nás to napadlo mnohokrát, často jsme ale realizaci odkládali na neurčito. A to chceme v Ukliďme svět, ukliďme Česko změnit. Věříme, že v České republice žije obrovské množství lidí ochotných zapojit ruku k dílu a podílet se na pozitivní změně. Jediné, co jim chybí, je malé pobídnutí, podpora. Uspořádáním úklidovky se snažíme právě tou podporou být. Materiální vyjádřením naší podpory je pak poskytnutí pracovních rukavic a pytlů těm, kteří udělali první krok.

Na vašem příspěvku záleží

Když dokážeme zajistit pracovní pomůcky pro více lidí, dokážeme spolu s nimi uklidit ještě více nepořádku. Na základě naší zkušenosti jsme přišli na to, jak přesně se může projevit váš příspěvek v české přírodě. Funguje to nějak takhle:

300 Kč = 5 párů rukavic + 10 pevných pytlů = 80 kg uklizeného odpadu

500 Kč = 10 párů rukavic + 20 pevných pytlů = 160 kg uklizeného odpadu

1 000 Kč = 20 párů rukavic + 40 pevných pytlů = 320 kg uklizeného odpadů


Zní to dobře? Tak neváhejte a přispějte nám .


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.