Email: Důležité informace pro organizátory/ky akcí13.3.2024

Vážení a milí,

přípravy na letošní ročník akce vrcholí a máme pro Vás několik důležitých informací:

Balíčky lze objednávat již jen do 17. března!

Tou hlavní je termín uzávěrky žádostí o úklidové pomůcky - 17.3. (již tuto neděli!) (týká se pouze těch, kdo žádost o balíček dosud nevyplnili). Poté již musíme požadavky poslat do skladu, aby se vše stihlo nabalit a rozeslat. Pro akce v "předtermínech" jsme již balíčky odeslali a další budou chodit postupně dle termínů akcí v rozmezí 21.3.-5.4.

Jak získat levně kleště na sběr odpadků?

Pokud byste měli zájem o pořízení sběračů odpadků, přichystali jsme se společností EFKO-karton exkluzivní možnost objednání kvalitních sběračů na odpadky. Při použití slevového kódu (slevový kód najdete v administraci své úklidové akce) který zadáte při nákupu v detailu košíku, Vám bude uplatněna sleva 30%, takže tyto kleště získáte za příjemných 119,- Kč.
Tato akce je určena exkluzivně pouze pro organizátory Ukliďme Česko a platí do 31. května 2024. Kleště můžete objednat na adrese https://eshop.efko.cz a sleva se při použití tohoto kódu vztahuje také na figurky úklidových Igráčků Mimi a Lízy.

Využijte sdílené kolo pro Váš úklid

Díky spolupráci s nextbike můžou organizátoři (a také Vaši dobrovolníci) využít pro dopravu k/z úklidu sdílená kola nextbike. Stačí vložit do jejich aplikace voucher (slevový kód najdete v administraci své úklidové akce) a získáte 2 jízdy do 30 minut zdarma. Voucher můžete využít až do 30. dubna 2024.

Pozvánky na akci

V sekci Ke stažení na našem webu naleznete šablony pozvánek/letáčků (příp. další grafiku), do kterých si jednoduše doplníte údaje o Vaší akci. Jak na to najdete v instruktážním videu. Pokud si vytváříte letáčky vlastní, nezapomeňte prosím uvést naše logo.
Pokud vytváříte událost na FCB (doporučujem :-) budeme rádi, pokud nás uvedete jako spolupořadatele - @UklidmeCesko, zvýšíte tím dosah Vaší události.

Ať se Vám přípravy a hlavně samotný úklid vydaří,
přeje za ťým Ukliďme Česko Mirek
777 176 674

Hlavním partnerem akce Ukliďme Česko 2024 je:
Nadace Komerční banky, a.s. - Jistota

Partnery akce jsou:
Garnier
Nextbike
EKO-KOM, a.s.
PENNY Market
ŠKODA AUTO a.s.
Lesy České republiky, s.p.
Ministerstvo životního prostředí
Systém Coca-Cola ČR a Coca-Cola HBC
E.ON Česká republika, s.r.o.
Plzeňský prazdroj
SAKO Brno, a.s.
DB SCHENKER
Saint-Gobain
DPD CZ
CANON
ČEPS


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.