Kompletace úklidových balíčků18.3.2022

Milí organizátoři, Vámi objednané balíčky s úklidovým materiálem se již v logistickém skladu DB Shenker začínají kompletovat a v následujících dnech budou postupně odesílány prostřednictvím zásilkové služby DPD.

První várku pro "předtermíny" jsme posílali již včera, další by měla odejít v pondělí, máme to i přes enormní zájem (2 000 balíčků) naplánováno tak, že by všechny zásilky měly organizátorům dorazit s předstihem, před jejich úklidy.

Informaci o tom, kolik můžete ve Vašem balíčku očekávat pytlů a rukavic (museli jsme krátit naštěstí jen velké objednávky) a kdy předběžně plánujeme odeslat Vaši zásilku, najdete na webu www.UklidmeCesko.cz v administraci vašeho úklidu, pod záložkou, kde jste objednávali úklidový balíček - www.uklidmecesko.cz/user/balik/

Budeme rádi, pokud se o fota svých zásilek (v některých případech i s drobným překvapením) podělíte na svých sociálních sítích a také pokud přitom použijete odkaz na náš profil @UklidmeCesko či hashtag #UklidmeCesko

Další organizační mail (fotosoutěž atd.) očekávejte v příštím týdnu.


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.