Sláva vítězům! Vyhlašujeme výsledky školní soutěže

 Vítězný soutěžní příspěvek v Olomouckém kraji vytvořili žáci 5.C SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené
Vítězný soutěžní příspěvek v Olomouckém kraji vytvořili žáci 5.C SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené


23.5.2016

Jako jednu ze součástí “doprovodného programu” úklidovky jsme letos nově připravili soutěž určenou školám a dětským kolektivům, které se zapojily do úklidů v rámci Ukliďme svět, ukliďme Česko. Jejím cílem bylo přivést děti a mládež k tomu, aby si po samotném úklidu hravou formou upevnily zážitky a ponaučení, která nasbíraly při úklidu.

Výtvarnou techniku jsme nijak nespecifikovali a dali jsme dětem a jejich vedoucím a učitelům zcela volnou ruku při tvorbě výtvarných děl a využívaných technik. Díky tomu se nám sešly velmi různorodé a opravdu zajímavé a kreativní příspěvky. Mezi klasicky pojatými malbami a kresbami, kolážemi fotografií z úklidu a ukázek nasbíraného pokladu se objevily také postery využívající počítačovou grafiku či trojrozměrné informační “áčko”.

Výběr výherců dal proto porotě náležitě zabrat, v mnoha případech rozhodovaly o vítězích nepatrné rozdíly a nebylo jednoduché najít favorita. Proto gratulujeme všem zúčastněným k podařeným dílům a děkujeme za účast.

Vítězné příspěvky si můžete prohlédnout zde. Postupně vám je představíme i na našem facebooku.


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.