Foto/Video soutěž

Canon IXUS 285
Canon IXUS 285


1.6.2018

Děkujeme všem za příspěvky do úklidové Foto/Video soutěže. Sešlo se nám téměř 200 příspěvků ve čtyřech kategoriích. O pořadí na prvních třech místech v kategoriích fotosoutěže a prvním místě ze zaslaných videí rozhodne odborná porota z firmy Canon, sponzora soutěže. Výsledky budeme schopni oznámit předpokládám 15.6. Všechny oceněné budeme samozřejmě kontaktovat a budou zváni na slavnostní ukončení úklidové sezóny s předáním cen (Brno 20.11. 2018).

Než bude znám verdikt odborné poroty, proběhne hlasování o cenu veřejnosti na našem facebookovém profilu. Soutěžit se bude o digitální fotoaparát Canon IXUS 285. Do hlasování jsme poslali 20 fotografií, které nás nějakým způsobem zaujaly, průřezově ze všech kategorií. Hlasovat pro svého favorita/ty můžete formou udělení "like" na www.facebook.com. 3 náhodně vybraní hlasující budou odměněni třičkem "Ukliďme svět, ukliďme Česko".

Ještě jednou díky za Vaše příspěvky a buďte s námi i při Celosvětovém úklidu 15. září 2018...


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.