Měsíc a půl do akce!

600 lidí
600 lidí


20.2.2019

Dnes přesně měsíc do hlavního jarního termínu (6. dubna) je nás kulatých 600 organizátorů. Jak vypadá taková masa v reálu, jsme se pokusili ilustrovat přiloženým obrázkem. Zaregistrovaným děkujeme za rychlost a pro ostatní máme velkou prosbu:

Pokud víte, že budete akci chtít zorganizovat, určitě ji zaregistrujte už nyní! Jedině tak nám dáváte alespoň jakýs prostor pro plánování pracovních pomůcek (pytlů a rukavic). V opačném případě jich bude málo a nestihneme je přiobjednat. V takových počtech (pro představu se bavíme o několika desetitisících rukavic i pytlů) se to opravdu nedá řešit 14 dní před akcí i když naši logističtí a přepravní partneři HB SCHENKER a DPD budou dělat maximum aby to stihli nabalit a doručit... (objednat materiálu velké množství také není řešení, jednak je to finančně náročné a pak to rok někde skladovat nereálné) tak nám v tomto trochu pomozte, je to i ve Vašem zájmu aby se na všechny dostalo...

Díky, Radek


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.