Známe vítěze školní soutěže!29.5.2019

Děkujeme všem školám a oddílům, co se zapojili do uklízení a speciální díky těm, co svůj počin zpečetili výtvarným dílem a podělili se s ním v naší školní soutěži.

Vystavená díla na svých čestných místech připomínají zážitek z dobrovolnické akce a inspirují i ostatní spolužáky a učitele i dlouho po akci. Do soutěže se nám sešly desítky příspěvků a každý si zaslouží uznání. Uznání dětem, co uklízely, kreslily, malovaly, vytvářeli a nad svým počinem se podle příběhů v komiksu i správně zamyslely a také učitelkám a učitelům, kteří jim takový prožitek umožnili, vše potřebné zorganizovali a dotáhli do úspěšného konce.

Vítězné komiksy mluví samy za sebe, jen se podívejte, jak se na úklidy a odpadky v přírodě dívají děti. A dospělí by se měli od těchto dětí v mnohém učit!

- Vítězem letošní soutěže se stává "ideální komiks" ZŠ Pražačka

- Na krásném druhém místě se umístil nekonečný fotopříběh MŠ, ZŠ a DD Ivančice, p.o.

- Na třetím místě oceňujeme originální příspěvek z SPŠ Tachov Světce

Partu ze ZŠ Pražačka čeká celodenní zážitkový poznávací výlet do přírody s odborníkem, pro druhé a třetí místo máme připravené krásné věcné ceny s přírodovědnou tématikou.

Vítězům srdečně gratulujeme!

Z těchto a dalších vybraných příspěvků plánujeme vytvořit inspirativní putovní výstavu, k vidění bude i při slavnostním zakončení úklidové sezóny 2019 v listopadu, na které oceněné srdečně zveme."


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.