Kompletace balíčků s úklidovým materiálem26.3.2018

Nad ránem v pondělí jsme dokončili kompletaci požadavků na balíčky s materiálem. Celkem jich budeme rozesílat téměř 1200, obsahujících na 50 000 párů rukavic a 63 000 pytlů na odpad (+ tričko a sadu tašek na třídění). Zabalí nám je během tohoto týdne v logistickém centru Comgate a doručovány budou během příštího týdne. Některé požadavky na materiál jsme museli o něco zkrátit, ale dostalo se na všechny (krom těch pár, kde požadavek byl tak malý, že by poštovné bylo dražší než materiál). Finální počty si můžete zkontrolovat v administarci organizátora pod "Balíček s materiálem".

Brněnští organizátoři své požadavky na pytle a rukavice hlásí na odbory ŽP příslušných městských částí, kde si pak materiály vyzvednou. Pro Brno bude pytle a rukavice zajišťovat společnost SAKO Brno, a.s.

Celkem je zatím zaregistrováno přes 2100 úklidů, snad nás nezradí počasí, ale letošek by mohl být co se týká počtu účastníků zase o něco úspěšnější...


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.