Soutěž22.11.2016

Tradiční soutěž (znáte z bývalého Ukliďme svět) o kraj, v kterém proběhlo nejvíce úklidových akcí, jsme právě uzavřeli. Máme radost, že se přihlašovaly úklidové akce i v průběhu celého roku, bitva o titul tedy byla dramatická až do posledních týdnů v listopadu. Generální partner, Nadační fond Veolia, vybere 3 významné akce z vítězného kraje, které ocení poukazy na 5000,-Kč do outdoorového obchodu a drobrosti pro radost. Výsledky budou vyhlášeny 6.prosince při slavnostním zakončení sezóny v podnikové kavárně společnosti Veolia v pražském Florentinu, kam budou pozváni vítězní organizátoři k předání cen.

Slavnostní večer shrne celý ročník 2016, který je ve znamení spolupráce, změn a úspěchů. Představí se hlavní organizátoři kampaně, uvedou výsledky letošního roku a nechají nakouknout i do zákulisí organizace celého programu. Jak se nám podařil první společný ročník Ukliďme svět, ukliďme Česko? Prezentaci ze slavnostního večera vyvěsíme 9.prosince zde na stránkách, ať máte redost s námi! Buďte při tom i příští rok! Jarní termín je stanoven na sobotu 8.4., Společně můžeme zas uklidit, ať se nám na tom světě pěkně žije (a nejen lidem). Registrovat se můžete již nyní.


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.