Výzva k registraci úklidů a objednání balíčků s materiálem24.8.2022

Milí organizátoři,

pokud se chystáte uspořádat na podzim úklidovou akci, či se přímo zapojit do Celosvětového úklidového dne, který se koná v sobotu 17. září 2022, máte nejvyšší čas svůj úklid zaregistrovat na https://www.uklidmecesko.cz/zapojitse/organizator/. Budete-li chtít zaslat úklidový balíček, tak máte čas už jen do této neděle 28. srpna, abyste vyplnili v administraci vašeho úklidu žádost o balíček s materiálem.

POZOR! Rádi bychom Vás upozornili, že pouhá registrace úklidu neznamená, že vám automaticky pošleme úklidový balíček! Je potřeba včas vyplnit v administraci úklidu pod odkazem "Balíček s materiálem" jeho objednávku (uvést počet pytlů, rukavic, poštovní adresu a další nezbytné údaje). V příloze vám zasíláme podrobné informace ve formě infografiky.

Pro podzimní akce máme pro vás také nachystánu tradiční fotosoutěž o velmi zajímavé ceny od společnosti CANON a Spontex. Proto nezapomeňte na akci fotit, natáčet videa a hlavně nám po akci vyplnit report úklidu, díky kterému můžete také soutěžit o zajímavé ceny. Více informací na https://www.uklidmecesko.cz/fotosoutez/

Přejeme krásný zbytek prázdnin,

za tým Ukliďme Česko Mirek Kubásek


 

Hlavní partner akce

Partneři akceDále nás podporujíPři poskytování služeb nám pomáhají technická Cookies a Local Storage. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Cookies můžete vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.
Nicméně pokud tak učiníte, některé služby a funkce tohoto webu nemusí správně fungovat.
Více informací o ochraně osobních údajů a jejich používání
Copyright Ⓒ 2014-2024 | Miroslav Kubásek, Ukliďme Česko z.s.